2525 $

Meni je jedan moj prijatelj inace Dr za marketing rekao da pravim sto sarenije i sto besmislenije i ja sam ga slepo poslusao i otuda sada vasa neverica, ali u mojim rukama je veverica :cool2: Mislim da ce biti sve gore i gore za razumnog coveka, ali pitanje je da li je razum dovoljan uslov za ocekivanu posledicu, jer razumni umeju da padnu nosom na poledicu :ziveli::ziveli::ziveli:
 
Ovde a uostalom i svugde na zapadu prodavci jure kupce i to je osnovno pravilo. Na terenu su predstavnici firme i njihov posao je da idu kod kupaca ( prodavnice) i da ih dave ko zmija zabu. Daju im sve informacije, poidsecaju ih da treba ponovo da naruce robu, obaverstavaju ih da je nesto na rasprodaji a uvek je dosta toga itd. Kada to pogledas malo ozbiljinje onda vidis da tu treba dosta truda da se ulozi.

Krajnji kupci, recimo akvaristi, imaju svoja udruzenja i razmena informacija ide munjevito. Pored toga tu je i internet sa svom svojom snagom. Ljudi ne cekaju da im nesto padne sa neba. Zato se ocekuje da coa. malo mrdne i resi te 404 strane, smanji ucitavanje strane jer ljudi postaju nervozni kada treba da cekaju i naravno da pregled proizvoda organizuje drugacije a ne da koristi forum za to.

Vidi coa., ja koristim internet za kupovinu i to dosta, kreditna kartica itd. U osnovi to nije preduslov, mislim na creditnu karticu, da ti imas prodaju na internetu. Problem je sto tako organizovan sajt deluje neozbiljno i to je to, kraj price ali i zelje da nesto odatle kupim. To je moj pristup tome sto neznaci da sam ja u pravu. Drugi ljudi gledaju na sve to drugacije pa i taj tvoj Dr za marketing koji misli da sarolikost i besmislenost privlaci ljude. To ocito nije magnet koji ce da privuce moje pare.
 
Vidi, bobane, ova tema je u osnovi zajebancija, po zamisli pokretaca teme. :cool2: Nije da ne zelim da prihvatim neki tvoj savet, ali nema pojma da cu da ucestvujem u diskusiji na tu temu, jer to nije za javni deo foruma, koliki god sam retard i koliko god mi nije mrsko da pisem kojekakve svinjarije :cool2:

Kad dodjes na leto, onda cemo da caskamo pa i o tome. :ziveli:
 
Obzirom da je ideja Coi-nog sajta da ponudi sta ima,a ne da cini cuda meni je zadovoljavajuc,jedini problem je(su) MOSTOVI,ne mogu da se nateram da ih predjem znajuci u kakvom sam deficitu sa vremenom svaki dan.Zato Coa otvaraj firmu il' svrati na kafu kad si s'ove strane Save:hej:
 
Ipak je kod nas internet prodaja u samom povoju i ljudi se jos nisu navikli na tako nesto. To je velika sansa za onoga ko prvi krene i sve to ozbiljno uradi. Da imam nameru da pocnem da se bavim biznisom bilo koje vrste tu bih stavio akcenat. Bobanove savete treba prihvatiti, jer u tom svetu tako nesto je odavno zazivelo i dobar procenat trgovine funkcionise preko neta. Zato coa ako mislis da se bavis ovime prihvati bobanove savete i samo napred:cool2: