Cirrhitichthys aprinus

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
329
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Cirrhitichthys aprinus - Blotched Hawkfish


Za ljubitelje Hawkfish riba Falco Hawkfish (Falko Soko) je vrlo razuman izbor i lepi dodatak morskom akvarijumu.
 

Attachments

  • DSCF2051.jpg
    DSCF2051.jpg
    27.7 KB · Pregleda: 10
  • DSCF2054.jpg
    DSCF2054.jpg
    29.9 KB · Pregleda: 10
  • DSCF2057.jpg
    DSCF2057.jpg
    28.3 KB · Pregleda: 9
  • DSCF2063.jpg
    DSCF2063.jpg
    28.7 KB · Pregleda: 10
Divne slike, sve me vise "svrbi" morska akvaristika. Ko zna, mozda uskoro i bude.
Poceo sam da ucim:ebote: pa ako se nadjem eto i mene.
 
To si u pravu, izbor je zaista ogranicen ali verovatno uz dosta muke moglo bi da se nadje bar nesto za pocetak. Pasija mi je ronjenje, pa kad bi moglo ono sto sam video u crvenom moru da se prebaci carobnim stapicem u neki moj akvarijum. Ali to su pusti snovi. Sad sam u fazonu priprema za jedan zaista grande akvarijum koji ce sigurno uzeti mesece za sredjivanje i pripremi jedne prostorije gde planiram malu farmu za mrest i uzgoj. Jos nisam odlucio konkretno sta ali sigurno ce biti kraljevskih neonki, a zanimaju me i L ribe. Nabavio sam nesto Rineloricaria i Farlowella, a na putu sam da dodjem i do Hypancistrusa zebra i to mi je zelja da odradim. Planova je puno i ako sve to ostvarim kako sam predvideo onda mogu da pocnem da eksperimentisem sa morskom akvaristikom. Plasim se ako krenem i sa njom da ce biti svasta po malo i na kraju nista.
Ali Boze zdravlja ima dana pa ce biti i toga, a do tada rado citam kad napises nesto bilo iz koje vrste akvaristike. Stvarno si broj jedan. Samo tako!