Izlozbeni salon Akvarijum Centra

coa.

Member
18 Maj 2006
629
11
18
Akvarijum Centar, Zemun
Otvorili smo Izlozbeni salon akvarijuma na 20 metara od radnje (Ugrinovacka 116f), i radice radnim danima 16 - 20h.

izlozbeni-salon.jpg Ideju da napravim ovako nesto dobio sam na sajmu u Nirnbergu, pa sam ceo prostor zamislio kao stand jedne ozbiljne firme, ali u isto vreme sa elementima necije dnevne sobe, pa su otuda tu i slike po zidovima, sto i stolice, TV... Naravno svega ovog ne bi bilo da nije bilo dobre volje fabrike JUWEL (Germany) da nam delom pomogne da realizujemo ovo... a ni oni ne bi mozda imali toliko volje da JUWEL u Srbiji nije naisao na odziv iznad svih nasih ocekivanja... te su prakticno kupci JUWEL akvarijuma zasluzni da postoji ovakvo jedinstveno mesto kod nas.

slide.jpg U salonu ima trenutno 5 napunjenih i aranziranih JUWEL akvarijuma, 7 nenapunjenih JUWELa, 1 Akvarijum Centar akvarijum od 600 litara sa pravom Back to Nature pozadinom gde se moze videti nacin na koji preporucujemo da se izradjuju akvarijumi (ako finansije dozvoljavaju) i jedan fabricki Aquatlantis akvarijum. Svi imaju postolja, neka su fabricka, neka smo mi radili.

Tehnicki smo se opremili za prezentacije i popularizaciju onoga sto radimo, a u Salonu ce vas docekati Zlata, od koje sada pravimo JUWEL eksperta (u fazi izrade)
5f28ced6f6fca1b7a11300bd183f5b4f.gif
5f28ced6f6fca1b7a11300bd183f5b4f.gif
5f28ced6f6fca1b7a11300bd183f5b4f.gif


Akvarijumi su sredjeni tako da predstavljaju neke od nacina na koje uredjujemo akvarijume, kad nas ljudi angazuju za to. Tu postoje cenovne kategorije, kao i stilske kategorije. Neki akvarijumi zahtevaju manje, neki vece odrzavanje, neki dodatnu opremu i sl. Konkretno ovi akvarijumi koji su aranzirani nisu na prodaju, ali uglavnom je moguce da napravimo slicno.

Snimak sa youtube-a, pozeljno je odabrati HD opciju 720p ili 1080p zbog kvaliteta snimka.

 
Last edited by a moderator:
Ma kakvi akvarijumi, prava prezentacija je na stolu, pravo uredjenje mada je moglo jos nesto da se stavi, neki prasac, onako srpski :D

Svaka cast :sampion:, ideja je fantasticna a realizacija nista manje. Ti ozbiljno ides ka tome da budes No1 ako to vec nisi.
E a sta onaj bradati (sada nema pucu pa mogu da kazem to :) ) radi tamo. Da li je dosao da uredi prezentaciju stola?
 
Zahvaljum na promociji Akvarijum Centar Salona.

Na stolu je mogla da bude i plesacica, to bi bilo jos srbskije :)

Bradati je blizak saradnik, te su mu ukazane pocasti, isto koliko mu je uskracena prasetina i pi*etina na stolu :) :) :)

Ovde se ne radi o nekom posebnom prestizu i dokazivanju ko je No1, ovo je potreba naseg posla u kontekstu onoga za sta smo posebno prepoznati kao firma, a to su izlasci na teren i postavljanje i aranziranje kompletnih akvaijumskih sistema.
 
Špricer brate, špricer, to je bio moj prvi utisak. A baš sam bio počeo da verujem da mi ne fali ništa iz Srbije :)

A tebe će brate biznis valjda i dalje da prepoznaje. Samo napred i nazad dok ti se sve ne smuči, pa će biti i drugih stvari na stolu pored Juwel-a.

:sampion:
 
Mi smo trenutno kao firma na odmoru, a vreme koristim i da odradim neke adaptacije u radnji, koje ovako ne bih mogao. Sve to znaci da ni Salon ne radi, a automatski znaci i odlicnu posetu mojih sapatnika, kako trenutno ne vaze zabrane jedenja, pijenja i pusenja u lokalu. :)

Salu na stranu, utisak je da sve to ide prema nekom ocekivanom planu, a plan je da se samounistim zabavljajuci uzane akvaristicke mase. :):):) Kad smo vec kod uzanih masa, i dalje imamo sve za Vasu ribicu, sto je nekako preraslo u prepoznatljivi znak dobrodoslice. :)

Dakle, dobrodosli opet od 03.januara. :)
 
Pa sada je na tebi da te uzane akvaristicke mase prosiris na neka prihvatljive mase. Mislim da ti imas potencijala da to uradis i samo napred. Nemoj da mi uzmes ovo za zlo, ali mislim da jebivetar kao sto si ti moze da dobro doprinese popularizaciji akvaristike. Iskoristi sansu i samo napred. Iskreno zelim ti uspeh i ako ti je potrebna bilo kakva pomoc, ako je ikako moguce da ti pomognem preko interneta, ja sam tu a i ceo tim ovoga sajta. Malo ti i zavidim na svemu tome, nisam bez razloga naveo no 1 a veruj mi, kao neutralnom posmatracu, da si blizu toga ako vec i nisi tu. Skidam kapu, sta mi drugo preostaje.
Inace zadovoljstvo mi je da saradjujemo i da se poznajemo i to bas cenim kod tebe kao coveka. Nadam se da sledeci put kad dodjem tamo provedemo malo vise vremena zajedno a nisam ni video tvoj podmladak.
Sve najbolje, bas me raduju uspesi koje si ostvario mada to tebi i ne izgleda tako.
 
Svaka pomoc je dobrodosla druze boBANe :):):)

Zapravo si vec uradio dovoljno. Samo stavljanje teme na naslovnu stranu je toliko normalan potez, koji ne bih ni pomenuo da nisi jedini admin koji je to uradio.

Jasno je da je tacno, da je ovo solidna stvar za popularizaciju akvaristike, jer je mesto javno i dostupno svakome, a opet neceg slicnog nema niti u Srbiji, pa ni u vecini zemalja okolo. Tacno je i da bi se moglo, kao sto je i moglo i vise uraditi, mada obzirom u kakvoj se klimi posluje ovde, naravno da sam zadovoljan.

A ima i poneka slika od veceras

c7872842ba0fee95ab5cc031071b5bb0.jpg


064199345fd1f0bda383e3042e7f8769.jpg


e6478d9560c5e078153ca047d62a01b2.jpg


a6763eee867f66ad508c8fba3d22f15e.jpg


2ef3207dbb39744fdec07e3dcdaae90b.jpg


c2912cc36d0b1497a5f50e596c837993.jpg


42249af89b508452e0a71f9d97f0af5b.jpg


edit: dopuna slikama.​
 
Ok. Evo i jedan nadam se konstruktivan komentar...
Africki ciklidi u svem svom svetlu i gracioznosti.
Kremen, kamen, pesak i crma pozadina.
Krupne ribe svih boja u prvom planu kao kontrast zelenisu,
panjevima i sitnim jatnim ribicama.
 
Danas smo imali snimanje jedne decje emisije za nacionalnu televiziju RTS u Izlozbenom Salonu, pa cu vas obavestiti kada je mozete pogledati i druga Cou kao koprotagonistu.

Inace, Salon trenutno otvaramo prema potrebi, pa nema stalno nekoga, kao sto smo krenuli. Bice uskoro i nadogradnje, a otom potom.
 
Nadam se da ces i da to snimis, malo iseckas ako je preterano veliko pa da you tube bude pocastvovan novim filmicem :)
Isto tako planiraj da otvoris vrata salona jednog avgustovskog dana da mogu neki radoznalci da vide kako to izgleda :)
 
Dakle, nemam pojma koliko će da puste u program snimljenog materijala, u svakom slučaju šteta to će morati da izbace 80% od snimljenog.

Ovaj akvarijum sam uz priču sa voditeljem morao da aranžiam za 3 minuta, pa sam sa time zadovoljan kako je ispao u datim okolnostima

8161acb22e8f98227be4395511978370.jpg


Iako je dečja emisija, i ideja je potekla od jednog mališana iz Užica, moj predlog je bio da se opet akvaristika prikaže i na drugi način koji izlazi iz klišea onog kako je dosada predstavljana doduše minimalno u medijima, mada za posetioce ovog sajta verovatno nema ništa spektakularno.

0c18b4c9d2750d48b599a9c4038b0927.jpg


Još ne znam da li će biti prikazana u ovu ili sledeću subotu, pa ću naknadno da javim.

cb5825d2ab896c84fc864e754d2eea2e.jpg


Usput sam malo i snimio šta se dešava sada u Salonu, koji sam morao i da pretumbam zbog kamera, reflektora i ostale opreme koja je stajala u prostoriji.

KLIKNI ZA SNIMAK
 
  • Like
Reactions: Sokolar
Sto se mene tice sve je proteklo OK, simpaticna emisija(citaj voditeljka), u kojoj je od 35 minuta snimljenog materijala iz Salona montirano i pusteno 2 puta po 2-3 minuta u okviru dva bloka. Steta sto su morali da ustroje toliko, a mozda ce biti prilike i za emisije sa vecom minutazom, videcemo kakve cemo odnose razviti sa medijima.