Lacerta viridis – Zelembać

Ma to uzmes obicnu posudu od npr. sladoleda(onakvu u kakvoj si mi doneo muzijaka) i probusis odozgo jednu rupu da bi se guster zavlacio(posuda mora biti zatvorena),napunis tresetom i navlazis i to je to.Nek me neko drugi ispravi ako gresim negde (npr Fauna ;) )
 
Evo sutra sam slobodan ceo dan pa cu malo vise da ih posmatram da vidim sta se desava.Kad ih budem hranio videcu da li ce se svadjati zbog hrane.Jel se desilo tebi nekad to?

Pozz
 
Primetio sam ja da se nesto sprema izmedju njih dvoje,prvo je ona njega grickala za nogu,ali nezno,i mahala je prednjim nogama,klimala glavom(ovo uvek radi kad joj on pridje)
 
I moja je radila danas to sa nogama,nisam primetio mozda je i glavom,jos je i mrdala repom kao da ga mami :lol: .Moj muzijak je mali al tehnicar :lol:
 
Evo upravo sad je muzijak pokusao da upari zenku ,drzao je za stomak ali nista nije mogao jer je krupnija od njega i nosila ga je okolo.Uporan je mali,ona ga bila oterala ali evo ga sad shlihta se dosao je i lize je :rofl2:
 
Moguce je,ali oni ce se upariti jos par puta ne samo jednom.Moj muzijak je pokusao da je upari ali ona se uplasila i pocela da se sklanja od njega i posto je krupnija vukla ga je za sobom.


Pozz