Licne ili "Privatne poruke"

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
326
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Ovo je samo mala informacija za sve sadasnje a i buduce clanove ovoga foruma. Mislim da mi treba da igramo fer igru i da znamo sve pojedinosti u vezi ovoga foruma.
Tu pre svega misli na privatnost odnosno na privatne poruke.
Sve poruke koje napisete ja imam mogucnost da citam pa samim tim vase privatne poruke i nisu bas tako privatne. Verujte mi da ja to ne radim ali sama cinjenica da to mogu da radim navela me je da ovo i napisem.
Iz tog razloga bi zamolio sve ucesnike da ako imaju neku bilo kakvu pravu privatnu poruku ne koriste ovaj forum za to nego svoj licni e-mail i tako obezbede svoju privatnost odnosno iskljuce mene licno iz svega toga.
Nadam se da me razumete i da ce da koristite ovaj savet.
 
Bobane, hvala na obavijesti, mada mislim da su to svi clanovi ovog foruma vec znali. Odavno mi je jasno da se PP mogu citati s strane administratora tj. onoga tko održava forum! :D
 
Normalno je da vlasnik sajta ima takvu privilegiju ali ne zbog toga da bi citao privatne poruke, vec iz tehnickog razloga odnosno, boljeg pracenja i funkcionisanja sajta.

Naravno da je i meni to jasno. :wink:
 
Cinjenica je da vecina nas zna da se PP poruke mogu citati od strane ljudi koji administriraju forume.Na njima samima je moralna obaveza da to postuju i ne zloupotrebljavaju tu mogucnost.
Fer igra koju pominjes ili igra otvorenim kartama je jedan od osnovnih nacela koja treba da gradi ovaj forum stoga jako cenim tvoj gest koji je uslovio otvaranje ove teme.

Primetio sam da se ove stranice razlikuju od mnogih stramnih pa i nasih foruma i sa te tacke gledista sve pohvale.

Ps.HOMER JE ODLICNA IDEJA :wink:
 
Ja ovo nisam znala i fer je sto je napisano. Mozda sam ovo saznala prekasno za jednu drugu situaciju. Nema veze.
PP znaci da je licno a koliko ce neko da izdrzi a da ne zagviri to je vec stavar njegove licnosti i karaktera kao coveka.
Fer igru vodis ti Bobane, kakav gazda takva i ekipa. :D
Gde li nalazite one druge lepe smajlije? Ko mi kaze necu mu nista. :wink:
 
Samo bih upitao jos i ovo.
Da li postoji mogucnost citanja tudjeg PM-a samo od strane Bobana ili tu mogucnost na bilo koji nacin mogu da ostvare i ostali administratori. :hej:
 
Tu mogucnost imam samo ja i niko vise na ovom forumu.

Cak ni ja to ne mogu da radim regularnim tokom, mislim kliknem na dugme i citam poruke, vec zaobilaznim putem a da sada o tome ne pricam jer to nije predmet ove teme. Sustina je da ja to mogu da uradim pa sam zato i ovo napisao.
 
Glavni admin foruma uvijek može čitati PP ili osoba koja ima te ovlasti.
Stvar je samo povjerenja i naravno samog Admina kao osobe, koliko ima volje kopati po tuđim stvarima, tj kakva je osoba u privatnosti.


Nesigurni admini u sebe i svoje članove će čitati tuđe PP-ove, dok oni drugi, koji imaju i svoj privatni život, puno poštovanja prema drugima i sebi samima, neće to nikada učiniti.


Admini koji drže do sebe, kao Boban, to ne rade, jer da rade, ne bi niti postavili ovakvu temu.

Inaće, sve što je na "mreži" se može uz malo više znanja pročitati:twisted:
 
Mislim da je najbolje da nam svima das pristup za phpMyAdmin, da vidimo demokratiju na delu .. Prepostavih da koristi navedeni, jer mi se cini da ovo cudo radi sa MySQL bazom...valjam_se. Mala sala naravno...valjam_se.