Maili istorijat sajta

Pa sta da ti radim, tebi vode nikad dosta, `oćes da se takmicis sa Dunavom a sada jos sve to i solis :) Eto da si se posvetio pivu a ne vodi ko zna sta bi sada radio. Mozda bi imao zavidnu kolekciju pivskih konzervi :)
 
Listam malo ovo i pitam se sa setom sta bi od ovih silnih akvarista @rogus, @bio_biofizicar, @krcko, @ostali mnogobrojni clanovi koji su prosli kroz ovaj sajt.

Malo mi smeta sto ispada da se samo boban i ja dopisujemo ovde mada kad pogledam ogroman je broj onih koji citaju to:)
 
Pijave se povremeno i to ie to. Mislim da je vecina napustila akvarisriku i ponekada ih samo uhvati neka tuga pa zato provire na ovakve sajtove.
Mislim da je to pravi razlog. Mada postoje i neki drugi razlozi, ali mislim da je to najcesci. Novi clanovi koji su zainteresovani za akvaristiku pa izmedju ostalog i teraristiku, nisu bas pristalice redovnog piskaranja na forumima...malo su se trendovi promenili.
 
Prikljucio sam se sajtu 2008 godine. Do tada sam bio pametan akvarista, imao jedan ili dva akvarijuma i uzivao u tome.
A pogledaj me sad, imam pedesetak akvarijuma, slatkovodnih pa mi je i to malo i sad hocu jos i morske. Pravim jedan, a vec razmisljam o drugom, trecem, petom i sto je najgore od svega i dalje uzivam :).

E Bobane i ti snosis deo krivice u tome:p



Ajde sada, nasao si zrtvu da krivis za svoje propuste :) A ko je sada odgovoran sto si poceo i so da koristis?