Atman CR320 Ideje i pomoc

cakivr

Member
4 Novembar 2011
35
1
8
33
Akvarijum
www.beke.co.nz
Cao drugari..nedavno sam uzeo mali aq "atman CR320" svega nekih 30-ak l :) zeleo bih da vidim vase misljenje o tome kako da ga uredim sta da stavim od biljaka ,mozda koji kamencic i koja je idealna kombinacija ribica za ovaj mali,skroman akvarijum :) zelim da napravim lep i prijatan kutak novim stanarima :p svaki vas savet,svaka vasa ideja ce mi dobro doci ,zato ne stidite se vec pisite i dajte svoje ideje i vasa misljenja :) hvala vam ali znate kako je kad se tek pocinje :)
 
pa ovako mozes da napravis nekoliko kombinacija...
-da napravis kozicnjak...dosta mahovine i jedno 30-tak kozica...
-mozes da cuvas gupike...lepo ubiljis akvarijum nadjes neki dobar varijetet da udara kontrast zelenoj boji i pustis jedno 10-tak gupika...
-mozes da ubacis nekog dobrog i lepog muzjaka borca i samo on da bude u tom akvarijumu...
to su ti moje neke ideje nista mi drugo trenutno ne pada na pamet...naravno moze tu dosta kombinacija da se uradi...
da li ti je ovo prvi akvarijum?
 
Da prvi aq mi je :)))
Od biljki sam stavio :
-u prvom planu : sagitariu sabulatu
-u zadnjem planu: Heteranthera zosterifolia

a od ribica trenutno su tu
1x Ancistru
2x Corydoras

ali sukoro dolaze i Microrasbora (Danio margaritus - Celestia Pearl Danio) :)
 
Nije ti los izbor, cak sta vise izbor je odlican :)
Uzmi vise tih Celestial Pearl Danio jer su one mnogo komotnije u vecoj grupi. Ako imas samo par komada vrlo verovatno da ce da se skrivaju na njima pogodnom mestu pa ce akvarijum da ti deluje nekako prazno.