Betta drip system

2012-09-09_17-33-09_54.jpg

Ako mogu da se umesam sa jednom komercijalnom varijantom tj. kako su to uradili u jednoj radnji u Parizu...slika malo losija i jedina koju sam napravio ali je princim manje vise isti osim sto je vizuelno lep jer je radnja u pitanju...
 
View attachment 5659
...osim sto je vizuelno lep jer je radnja u pitanju...

To je i bitna razlika izmedju maloprodaje i mrestilista. U maloprodaji treba lepo da izgleda da bi privuklo kupce. Pored toga maloprdaja ima nekoliko ili nekoliko desetina takvih akvarijuma sto je mnogo lakse da se odrzava mada i to oduzima vreme. U mrestilistu je druga prica i filozofija. Ako posvetis pola minute svakoj ribi a imas ih hiljadu obda je to 500 minuta pa ti gledaj sada. Zato se u mrestilistu sve prilagodi ustedi vremena jer drugacije i ne moze da bude.
 
E ovo sto postavio Acacar je ono sto sam hteo ( ako si se ukljucio i ako imas jos neku slobodno postavi :) ) . U pravu je Boban za minutazu, zato i resio da pravim ovako nesto da bi mogo da im filtriram vodu i na taj nacin resim problem sa vremenom, a ovako nesto zamisljao jer sam hteo i estetski da bude lepo. Do sada su mi 2 borca, velika uginula jer nisam bio stigo da im zamenim vodu i ujutru ih samo zateko mrtve,jbg. E sad jel moze mala diskusija oko ovako nesto, i malo vise oko dovoda i odvoda vode, tj. sta je sve potrebno od opreme. Spoljni filteri mi nikad nisu bili najjasniji, kako pumpa uzima i vraca vodu nazad u akvarijum???