1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Brachypelma emilia

Diskusije u temi 'Paučnjaci' započete od Fauna, 5 Septembar 2010.

1. Fauna

Fauna Administrator Staff Member

brachypelma emilia1.jpg

Brachypelma emilia

To je jedna od lepsih Brachypelma-i
    Odrasla jedinka

Za sada je mala (1-2 presvlacenja) . Praticemo i beleziti njen rast .

2. jecaDJ

jecaDJ New Member

3. Fauna

B.emilia je jako interesantna sa svojim crvenim nogama (samo 2 i 3 clanak su obojeni), mada nista manje nisu lepe ni ostale Brachypelma-e, posedno B.smithi, B. boehme i ostale.
    Pored svoje lepote B. emilia je i dugovecna tarantula , moze doziveti u dobrim uslovima i do 20 godina . Medjutim, njen rast nije tako brz, jako sporo napreduje do maksimalne velicine. Trebace nam 5 godina da bi sacekali njenu potpunu zrelost .

Jeco, fotka ti je lepa i sticem utisak da volis tarantule, kada onako slobodno i bez straha drzis tarantulu na saci ? Ne znam , mozda imas i ti neku kolekciju ...ako imas mogla si nam predstaviti.:)

4. jecaDJ

jecaDJ New Member

Uh,znas mene i moju expresnost po pitanju postavljanja slika,cim cim prije,malo sam u guzvanjcu kao i po obicaju sa poslicem,ali obecavam,predstavljam svih svojih 12(trenutan broj) tarantula...sad neke su malci jos uvek,a neke su...hmmm veJike... pored toga ima jos slika kod druga,postavljam i njih,ponela me je samo emilija...zato postavih i ovu...Faunice,big hello

5. Fauna

Ok... naravno, kada stignes obavezno postavi slike ;)

6. Fauna

Danas sam nesto bolju fotografiju izradio, pa da je iskoristimo. ;)

B_emilia_1.jpg

7. Spajdermen

Spajdermen New Member

Ma dajte ljudi bre...Emilijaaaaa...meni to lepo ime :D
    Malo sale nije na odmet.Sutra uvece cu slikati moju jedinku koja je stigla do skoro pola svoje velicine, ima lepih fotki dosta :)))
    Kad vec vidim da za sedam godina nista okacili njene slike, sto da ja ne okacim koju od te vrste :))) ;)

Fauna likes this.
  8. Fauna

Jedva cekamo :)

Podeli Ovu Stranicu