Cao svima!

Mica

New Member
5 April 2006
8
0
1
Beograd
Nikako da vam se ukratko predstavim,zovem se Milena.
Muz na svakakve nacine pokusava da me zarazi akvaristikom,a ja pokusavam da se odbranim.
Valjda cu i ja uspeti ovde nesto da naucim kada je i on uspeo! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
Tegle (citiran Eddie) necu da opisujem jer ih je opisao Marko... :)
A valjda cu i ja imati udela u formiranju akvarijuma od 220l kada bude doslo vreme.

Puno pozdrava svima! :D
 
cao

Cao i dobro dosla nadam se da ces dosta nauciti ovde u vezi akvaristike i veruj mi tvoj muz je jedan od retkih koji je uspeo zenu da zarazi sa akvaristikom,jer mnogi su to probali kao i ja ali neuspesno. :lol:
 
Dobrodosla Mico,

Ne otimaj se mnogo, pusti neka utice na tebe, ovo je lep hobi. A videces kad skocka Marko onaj od 200 kako je to fenomenalno. :D

So...go with the flow :lol:
 
Mico , dobro nam dosla i samo napred... :D

Mislim da ne vredi da se odupires , sa ovom registracijom ti si vec u akvaristickim vodama. Sada kada si vec tu, zajedno sa muzem kreni ka sto vecim akvaristickim izazovima ....mozda ga i prevazidjes. :D
 
Pozdrav Mico :D :D

Muskarci su za sve glavni dok im ipak zene ne pokazu da su pametnije i vrednije. Tada se polako povlace i zenama prepustaju neke stvari. Naravno, to jedva docekaju i postaju posmatraci i savetnici. :roll: :roll:

Zato Mico, nemoj pokazati sve svoje znanje, narocito oko uredjivanja i odrzavanja akvarijuma jer ce Marko tada dobiti "amneziju" i neke stvari pozaboravljati, a onda si nadrljala, blago receno :? :roll:

A ti Marko nemoj zenu samo da naucis da menja vodu i usisava dno... :p :lol:
 
Hvala svima!!!!!!!!!!!!!
Nadam se da cemo se lepo druziti,a i da cu uspeti ponekad i ja da se dokopam racunara i da dodjem u "kafanu"............
:D
[/i]
 
Mica dobrodosla!
Akvaristika je predivan hobi i vrlo ces se lako na njega "navuci". Osim sto je to izuzetno lijep hobi, on je i smirujuci i generalno dobro djeluje na ljude koji se njima bave.
Zelim ti puno srece i uspjeha, te preljepi 220l...a mozda jednog dana otkrijes i sve cari morske akvaristike, koja nazalost jos nije jako razvijena na ovim podrucjima, ali...plako se budi i sve je lakse sloziti jedan koraljni greben, prepun lijepih boja i sarenila (no stvar osobnog ukusa...da ne nabrajam dalje

Sto se tice akvaristike "u paru", moj je dragi bio hladan prema akvarijima i tek kada smo posolili vodu i dobili more, te je i sam imao dosta zadataka (tehnike)...sada je u prvim redovima za sve oko naseg kraljnog grebenica...a stvarno je ljepse kada djelite zajedno ljubav i imate isti hobi, jer tu se covjek pronadje u dnevnim razgovorima kako nesto poboljsati, sto treba promijeniti...hobi koji jos vise ucvrscuje nasu vezu-sada je on, kao i ja, lud za morskom akvaristikom..s toga akvaristika "u paru" je zakon
 
Dobrodosla Mico!
Cmokic za tebe sto si se napokon nakanila da se ukljucis na ovaj sajt i druzis sa ovim finim svetom! :D
Svestan sam ja da cu sad malo teze dolaziti do PC-ja ali neka....
Mirka, Mica mi je vec pomagala oko aq tako da polako ide stopama da uskoro bude pro. za samostalno menjanje vode i pranje filtera...Sto bi morao ja kad ima neko ko to radi bolje od mene! :wink: :lol:

Jasenka potpuno si u pravu!
U paru kako si rekla je puno lepse i bolje sve a pogotovu imati interesovanje za ovaj hobi. :D
 
Pozdrav i od mene Mico,

i dobrodosla i ovako zvanicno . Ne znam ko kod vas drzi daljinski upravljac ali znam da je u paru sve mnogo lakse. Tako da ocekujem od tebe da Marku uvek skrenes paznju kad pocne mnogo da filozofira :lol: :lol: :lol:

Vidimo se u kafani :)
 
Ovde nije vise bitno ko "drzi" daljinac vec mis i stolicu pored kompa...
8)

Dzabe daljinac kad se sa njim ne moze u kafanu :lol: :lol:
 
Hvala,hvala......... :D
Sve mi se nesto cini da ce uskoro u ovom stanu biti vise akvarijuma i kompijutera,nego namestaja i ostalih stvari........
Sreca sto Mina jos nezna da hoda,pise,...jer nadrljali smo tek tada........
Puno pozdrava svima :D :D