Copperband Butterfly fish

Slicno je i moje iskustvo. Treba im vremena, ali su detaljniji od leptira posle kojeg, ako nije dovoljno dugo bio u akvarijumu, ostane povratnika.
 
Znaci osnovna oprema su ti:
- video kamera,
- fotoaparat,
- rezervni fotoaparat,
- mobilni sa foto aparatom,
- rezervni mobilni sa aparatom!

Ako treba tj nemas dovoljno mesta u koferu izbaci rezervne majce, gace i pribor za licnu higijenu da bi sve ovo spakovao, ko ce jos da se licka tamo, kad se vratis kuci praces zube, kupati se i presvucices gace i majcu!

Ne zaboravi, jedne gace se mogu 4 puta presvuci bez pranja!!! :p
 
:)
Slaba je vajda od mene u tom smislu. Bio u akvarijumu u Genovi, snimio 2 Gb fotki i uspeo sve da formatiram.
Onda bio dva puta u Washingtonu, pa u akvarijumima u Bostonu, Baltimoru i Beču. Od svega toga i gomile slika mislim da sam napravio samo reportažu iz WDC. Ali ajde potrudiću se da objavim kratki izveštaj po povratku.
 
:)
Slaba je vajda od mene u tom smislu. Bio u akvarijumu u Genovi, snimio 2 Gb fotki i uspeo sve da formatiram.
Onda bio dva puta u Washingtonu, pa u akvarijumima u Bostonu, Baltimoru i Beču. Od svega toga i gomile slika mislim da sam napravio samo reportažu iz WDC. Ali ajde potrudiću se da objavim kratki izveštaj po povratku.
Malo skacem sa teme ali imam pitanje,gde si nabavio Copperband Butterfly fish posto bi ubacio jednu u akvarijum?
 
:)
Slaba je vajda od mene u tom smislu. Bio u akvarijumu u Genovi, snimio 2 Gb fotki i uspeo sve da formatiram.
Onda bio dva puta u Washingtonu, pa u akvarijumima u Bostonu, Baltimoru i Beču. Od svega toga i gomile slika mislim da sam napravio samo reportažu iz WDC. Ali ajde potrudiću se da objavim kratki izveštaj po povratku.


Ovo je bilo davno, dosta si imao vremena za odmor i leskarenje :) Vreme je za jos jednu reportazu, nesto po uzoru Remarka "Noc u Lisabonu".
 
Leptira sam kupio kod Petra, centar za morsku akvaristiku.
Uskoro ću gasiti svoj akvarijum, pa bi ti možda mogao da postaneš novi vlasnik te ribe.
Za backupbakupa...možda je najbolje da krenem sa notebookom pa direktno da uploadujem na tube :)
Za Lisabonski se priča da je najlepši u EU. Menije od svih u kojima sam bio onaj u Genovi daleko ispred i ne verujm da će mi se ovaj u Lisabonu više dopasti, no videćemo već.
 
Leptira sam kupio kod Petra, centar za morsku akvaristiku.
Uskoro ću gasiti svoj akvarijum, pa bi ti možda mogao da postaneš novi vlasnik te ribe.
Za backupbakupa...možda je najbolje da krenem sa notebookom pa direktno da uploadujem na tube :)
Za Lisabonski se priča da je najlepši u EU. Menije od svih u kojima sam bio onaj u Genovi daleko ispred i ne verujm da će mi se ovaj u Lisabonu više dopasti, no videćemo već.
Mislio sam da si odlozio to gasenje,ajde ako budes rasparcavao uzimam sigurno...
 
Pih bre, bas bezveze... Dobro, novi pocetak ce valjda da bude, ako ne odmah, onda za par meseci ili godina :)
Ja sam zainteresovan za ponesto, kad bude bilo vreme - javljaj.
 
Evo
Mislim da je najbolje da se dogovorite pa da ti to vidis uzivo jer tu ima i sta da se vidi :) Na zalost uvek pored pocetka ima i kraj :(
bas sad ovih dana jos jedan momak gasio morski,nesto ga stislo... i iskreno vidi se da mu nije bilo lako ipak se tu dosta znoja ostavilo i ljubavi prema reef-u ali zivot ide dalje...samo treba dobro udomiti organizme.