eto i mene malo!

elim

Member
17 Novembar 2005
60
0
6
www.akvarijske-ribe.com
Bok ljudi! Svi?a mi se obiteljska atmosfera :wink:

Eto da se i ja predstavim:

Imam 112 l sa skalarima, platijima, ancistrusom i sijamcem. Fotku moram prona?i pa aljem. U ovim vodama sam neke dvije godinice.. puuuno toga ne znam, neto malo kao znam i tak! to re?i: guram nekako kao i svi mi i trudim se da ribama uljepam ivot kao to ga i one uljepavaju meni :D

Piemo se i dalje!
 
Dobrodoshla Elim! Da, stvarno ti je lep taj skalar. Zelim ti ugodno vreme na ovom forumu, i da se shto brze osetish chlanom obitelji! :D
P.S.: Ovde ima jedna stvar, treba se prichuvati, jer je vrlo zarazna, simptomi su nesanica i bol u kichmi, od sedenja satima skoro nepomichno...zove se "chat"...chuvaj se..... :eek:
 
StarChaser said:
Dobrodoshla Elim! Da, stvarno ti je lep taj skalar. Zelim ti ugodno vreme na ovom forumu, i da se shto brze osetish chlanom obitelji! :D
P.S.: Ovde ima jedna stvar, treba se prichuvati, jer je vrlo zarazna, simptomi su nesanica i bol u kichmi, od sedenja satima skoro nepomichno...zove se "chat"...chuvaj se..... :eek:

Prekasno, SC... prekasno... ah!
Rekao bi Dante: "Ostavite svaku nadu vi koji ulazite"
Samo...on je to napisao pred vratima pakla :lol:
 
Vidi,vidi
Pa ja sam uspeo da ne pozdravim i ovde novog clana(icu).
Ispricavam se i zELIM ti dobrodoslicu :D :D :D
 
Elim, nema problema ;)
Samo uzivaj...znam da cemo s tvojim znanjem isto puno dobiti, jer ono sto sam vidjela na tvojoj stranici je super

Nadam se da ces se jednog dana pridruziti i u morskoj
(znas da sam tu uvijek za informacije)
 
jasenka said:
Elim, nema problema ;)
Samo uzivaj...znam da cemo s tvojim znanjem isto puno dobiti, jer ono sto sam vidjela na tvojoj stranici je super

:oops: ... a ?uj... i sama sam prepuna pitanja, zato sam sretna jer sam nabasala na vas. I bila bi mi ?ast ako i ja ikada pomognem vama (waaaaw, koji komplimenti; to se deava kada zaboravim biti Garak i po?nem pri?ati od srca ;) :oops: )

jasenka said:
Nadam se da ces se jednog dana pridruziti i u morskoj
(znas da sam tu uvijek za informacije)

Hahahaha... i ja se nadam. Pored tebe za informacije, jo mi dakle, treba samo netko za financije :lol: i u moru sam ;)
 
Elim, ti samo postavljaj pitanja, bez ustrucavanje, a ja cu ti pomoci da sredis svoj morski, a i naravno dobit ces od mene kao i vecina ljudi neki sitni koraljcek
-osjecaj se pozvana i u moj dom, pa dodji vidi kako to uzivo izgleda
 
jasenka said:
Elim, ti samo postavljaj pitanja, bez ustrucavanje, a ja cu ti pomoci da sredis svoj morski, a i naravno dobit ces od mene kao i vecina ljudi neki sitni koraljcek
-osjecaj se pozvana i u moj dom, pa dodji vidi kako to uzivo izgleda

Divota! Iskreno... nikad nisam vidjela morski akvarij uivo :oops: (a ni tebe :lol: ) pa bih imala dvostruko zadovoljsto prihvatiti tvoj poziv!

?ujemo se!

P.S. Nadam se da ne smetaju OT-i na forumu. U suprotnom se ispri?avam... ali, povela me sama tema. Ustvari... Jasenka me povela, ona je kriva :twisted: , nisam ja :p
 
Moram da kazem da mi se jako svidja skalar na prvoj slici, jedno vreme sam jurio da nabavim takve ali ih nisam nasao pa sam se zadovoljo trikolorima.
 
Skalar je i meni zapao za oko, prelep je. Imam i ja slicne, ne tako lepe, skalare, mislim da je tzv. divlja forma u pitanju.
Ako ih jos zelis Bojane, imam ih nekoliko stotina trenutno, pa javi da ti ostavim kojeg. Ne znam odakle si ali ako navracas do Panceva ili Beograda, mozemo se naci i dobices ih.
 
Eddie said:
Skalar je i meni zapao za oko, prelep je. Imam i ja slicne, ne tako lepe, skalare, mislim da je tzv. divlja forma u pitanju.
Ako ih jos zelis Bojane, imam ih nekoliko stotina trenutno, pa javi da ti ostavim kojeg. Ne znam odakle si ali ako navracas do Panceva ili Beograda, mozemo se naci i dobices ih.

Oh, Eddie! I ja bih rado skoknula po kojeg skalar?i?a :wink: Ali me nitko ne zove :(
:lol: