Frano

Frano_Zapresic

New Member
21 Novembar 2005
16
0
1
Zapresic/Hrvatska
www.akvarijske-ribe.com
eto ljudi nakon dugo vremena sto sam cuo za vas ( fala Stina) odlucih se i registrirat.......

cuh sve najbolje o vama (Stina).......

malo o meni.....
2 tanka......
70 litara azija sa 7 zebrica, bilje valisnerije i jedan uljez ehinodorus kojeg imam jer je mali poludio i bacio hrpetinu novih pelceva.... :lol:

160 litara...biljni.....juna amerika sa bleck neon tetra, crvenonosa tetra, cory, ancistrus
filter fluval204,
rasvijeta powerglo i aquaglo...(2*30W)
bilje.tenellus, echinodorusi, cabombe.........

ma budem ja to poslika soon pa cete vidit..... 8)

eto toliko od mene.......

nadam se da ce biti gust.... :D
 
Dobro nam dosao Frano... :)

Ma Stina ti je mrak... :D A i upoznali smo se nas dvojica u nekoj birtiji ....naubijali smo se sokova i kafe...:lol: Salim se ,... covek je morao da vozi auto , da se razumeti ...
:lol: :wink:
 
Dobrodoshao Frano :-D
Zelim: da sa gushtom provodish vreme na ovom forumu, da uvek nadjesh neshto za sebe interesantno i da vidim tvoje biotope chim budu slike :)
POzdrav!
 
Dobrodosao i da vidimo uskoro tvoj akvarijum :)

Sajt ko sajt, onoliko vredi koliko mi napisemo korisnih stvari pa zato napred u iznosenju svojih vidjenja akvaristike.

Stina je poznat po vragolijama. Om mi je napravio vise prometa na ovom sajtu (slika jeftine zebre pleco) nego svi ostali zajedno :)
 
Pozdrav Frano
Dobro dosao na akvaristicko druzenje i ovde. Nadam se da ces se uskoro i slikama predstaviti a i da cemo se bolje upoznati kroz neobavezno caskanje.

Pisemo se
 
Dobrodosao FZ!
Malo nas je al nas ima...
tu ces pronaci puno kvalitetnih postova i dobiti odgovor na svako postavljeno pitanje
-osjecaj se ugodno citajuci, pisuci, postavljajuci pitanja i odgovarajuci na postavljena
 
boban said:
Dobrodosao i da vidimo uskoro tvoj akvarijum :)

Sajt ko sajt, onoliko vredi koliko mi napisemo korisnih stvari pa zato napred u iznosenju svojih vidjenja akvaristike.

Stina je poznat po vragolijama. Om mi je napravio vise prometa na ovom sajtu (slika jeftine zebre pleco) nego svi ostali zajedno :)

Jo uvijek to pamti?
E da je bilo namjerno, sad bi se svi ljepo nasmijali :lol:
Iako sam namjerno na stranicu catfish freakova stavio tu sliku, uop?e nisam ni pomislio da ?e ti tolko dignut stranicu :lol: :lol: :lol: 8)
Vrijeme je za neke bannere i za reketarenje... :lol:

Dobro nam doao Frano!
 
Ma salim se samo :)

Nisu ljudi dolazili ovde da vide tu sliku neko je zahtev sa servera bio veliki. U kratkom vremenu se nasla na vise sajtova sa velikim brojem poseta. Blokada je uradila posao mada je sada deblokira pa mozes da je linkujes ponovo ako zatreba a ja cu da je ponovo blokiram ako zatreba :)