Iznenadjenje

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
329
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Zazvonio mobilni i kako sledi ja se javim. S druge strane "zice" javi se neko i pita me da li znam ko je. Hm, kako da kazem da znam ko je a da se ne foliram pa priznam da nemam ideju o kome se radi kad ono iznenadjenje. Skupilo se drustvance pa malo da se poigra samnom :)
Naravno iznenadjenje je bilo kompletno jer mi je u goste pored vec poznatih ljudi stigao glavom i bradom, eh bradicom, Fauna.

Na zalost sve se to odigralo vrlo brzo i dok sam se okrenuo sve se zavrsilo. Nema veze jer ce da se vidimo za koji dan opet pa ce biti vise vremena za pricu i sve ostalo.

Tu su i par slika koje postavljam ali sobzirom da mi je PS a generalno i komp u out-u i to je dovoljno.
 
Pa, zaista je bilo iznenadjenje i za mene jer u prvi put dolazim u goste kod pancevaca i gostoprimstvo je bilo bas onako kako se prica za pancevce, bas pravo. :D

Jeste da sam par sati proveo u Pancevu ali na zalost to je proteklo veoma brzo kao da su bili u pitanju minuti. Ali kao sto Boban rece , za nekoliko dana bice prilike za duza druzenja i razgovore. :wink:

Slika ima dosta , Boban i Suzan nisu dozvoljavali da aparat miruje na stolu.. :D