Morbidnosti nikada dosta

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
329
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Niti mogu da razumem ljudi koje nastoje da kreiraju ovakve ribe a jos manje one koji ih vole i cuvaju u svome akvarijumu. Pored bojenja riba na jedan vrlo svirepi nacin na trzistu se nalaze i ovakve bezrepe ribe. Nemam pojima kako to rade ali je vrlo izvesno da se radi o prostom odsecanju repa u nekom dobu razvoja riba. Uginuce riba je vrlo verovatno velika alo to nikoga nije briga jer se ribe prodaju.

Nemam reci na sve ovo. Te ribe sam video u katalogu prodavaca a eto jedan primerak je nenadano stigao i u moje ruke pa eto i slika.
 

Attachments

  • DSCF5083.jpg
    DSCF5083.jpg
    30.5 KB · Pregleda: 40
  • DSCF5089.jpg
    DSCF5089.jpg
    24.4 KB · Pregleda: 33
Moja pretpostavaka da takve stavri najvise cine istocnjaci jer sam imao prilike da vidim neke dokumentarce sa mnogo groznijim slikama od ovog prikazanog, gde normalna ljudska svest ne moze ni da zamisli sta sve covek moze da ucini . Jednom reciju , strasno...:x



 
Takve stvari vise ne bi nikoga trebalo da cude. Nema moralnih nacela, estetike, uvazavanja zivotinja kao bica, samo je novac u pitanju. Pa sta covek samom sebi radi, zasto ne bi ribama.....:confused:
 
Da se nadovežem na temu ..
Jako malo teksta ima tamo gde sam našao ove slike .. navodno ..
sa pomenutim pirsingom se smanjuje agresivnost ribe ???
 

Attachments

  • paku1b.jpg
    paku1b.jpg
    66.6 KB · Pregleda: 21
  • paku_b.jpg
    paku_b.jpg
    73.3 KB · Pregleda: 23
Stvarno odvratno! Mada ako neko experimentise, ajde mogu da razumem ali da ih neko drzi u Aq i vidi nesto lepo u njima to nikako ne shvatam.
 
JBG

Ljudi su krivi, da ih nekupuju uskoro se ne bi ni prodavali,
I ja sam skoro video ove bezrepe jadnice na Novom bg.
cena 450din