ok :) Pozdrav svima

betta

Member
28 Novembar 2008
32
0
6
Ne bi bilo u redu da se sunjam ovde svaki dan a da se ne prestavim onako kako dolikuje :D
Imao sam dosta kucnih ljubimaca, najdrazi meni bio je Sijamski macak koji je nazalost preminuo pre nekoliko meseci...sad se trenutno bavim akvaristikom pocelo je iznenada, pocetnik sam, prvi akvarijum sam formirao pre mesec dana, sada ih imam tri, pogodilo se, potrefilo nekako da su mi se sva vrata otvorila u ovoj krajnje zanimljivoj nauci, jedan akvarijum je od 40l drugi od 20l treci od 25l, nazalost nisam znao (pocetnik kakav jesam) kakav problem prave mali akvarijumi ali igrom slucaja i uz malo srece uspeo sam da ih cikliram, i znam mnogo vise nego na pocetku zahvaljujuci dobrim ljudima i internetu, i blagovremeno se nadam se da cu i nekoj blizoj buducnosti imati veci akvarijum...
od ribica imam jednog borca, dve guppy, tri skalara, tri moly, cetiri sarancica, sedam neonki... slike cu naravno uploadovati cim budem mogao. pozdrav
 
Pozdrava betta:welcome1:

Zao mi je zbog tvoje sijamske macke sto je uginula ali sta ces ...prirodni tokovi su nepromenjivi, na jednoj strani se zivot zavrsava ali zato i na drugoj pocinje ...:|

Eto, sada je akvaristika na redu, tu mozes znatno vise
ocekivati uginuca ali i neocekivanog mrescenja sa novopridoslim malim ribicama. Akvaristika je zaista uzbudljiv hobi i sto je interesantno , nezaboravan. Covek moze uvek da prekine sa ovim hobijem, ali se kad tad vraca ;)