"PANDA" iz banata

atanasije

Member
25 Maj 2005
122
0
16
kikinda
Posle uspesnog mresta paleatusa i betta splendens-a(borac) krenuo sam u novi pohod.Izdvojio sam 2 zenke i 6 muzjaka panda coridorasa akvarijum je 50 litara sa pregradnim filterom s`tim sto sam smanjio protok pumpe koja izbacuje vodu kako nebi previse uznemiravao ribe.U akvarijumu sam postavio par velikih kamenja gde ce se pande skrivati i odmarati od mojih urokljivih ociju :ebote: stavio sam jos i par biljaka da doticne imaju gde da lepe ikru.Posto sam sve lepo prostudirao iz posta velikog panda gurua EDDIA ostalo je jos samo da one pocnu da rade.i to se i desilo naime juce je jedna zenka pocela da se ponasa kao da je zvizla struja:) tresla se i dok sam trepnuo tu se nasao i jedan muzjak u istom raspolozenju ,zatim je usledila klasicna T-poza i zenka je pocela da lepi ikru.Eto tako mi je i ovaj "projekat" uspeo nadam se da cu uskoro dobiti i poneki podmladak pa da slikam i pohvalim se.:ziveli:
 
Sve cestitke Atanasije :ziveli:

Nadam se, a i zarko zelim da sve bude dobro i da u tom akvarijumu zapliva pregrst malih crno belih malisana. Onaj pomenutu aqua guru izgleda da nas je sve zarazio tamo nekakvim mrescenjima :mrgreen:
Prati razvoj situacije pa javni sta se desava. Naravno i slikice, pa makar i sa mobilnog....

Sretno....
 
danas sam malo "pregledao" akvarijum nasao sam desetak ikri i izdvojio ih u mrezastu kotilicu koja mi je preostala iz vremena dok sam imao zivorotke znam da je bolje drzati ih u posebnom akvarijumu ali sada nemam mogucnosti za to.da napomenem da je ikra potamnela sto je za sada dobar znak,ali cemo to videti za koji dan.sve u svemu sledeci put bicu spremniji i verujem da ni rezultati nece izostati.