pogledajte moj forum

Hteo sam da vidim sve to ali me ubise te skrivalice. Ovaj browser na mobilnom pokazuje sve ramove pa ja malo na Tokelau, barem je to ovde kod NZ-a, pa onda na Sao Tome and Principe pa ko zna gde jos :) Da budem iskren vrlo brzo sam izgubio zivce da se zaludjujem sa time. Sada kada sam kod kuce sve je malo drugacije.

Sada mali savet i komentar jer ti je to novi forum a akvaristici. Mi vec imamo sasvim dovoljno foruma, mnogo vise nego sto zdravi razum nalaze. To dovodi do toga da mnogi zvrlje manje vise prazni. Ali otom potom, vredi pokusati.
Sada kada vec hoces forum zasto ne organizujes sve to da ti imas kontrolu nad time. PHPBB je besplatan a servera ima za male pare. Nisam ni sam siguran kako bi se osecao kada bi sve palo u vodu, godina ili dve rada, jednostavno sve izgubis.

Eto da nedavim nego da ti pozelim srecu u svemu tome :)
 
Mi vec imamo sasvim dovoljno foruma, mnogo vise nego sto zdravi razum nalaze. To dovodi do toga da mnogi zvrlje manje vise prazni.
Ovo je velika istina sto kaze Boban. Na kraju cemo imati vise foruma nego akvarista. Forumima trebaju clanovi koji ce da im posvete svoje vreme i entuzijazam, iskustvo i znanje.

Licno se necu za sada uclaniti na tvoj forum jer sam vec clan mnogih foruma i prosto ne stizem da pisem na svima uprkos tome sto me ne mrzi da pisem i uprkos tome sto nemam nista protiv tvog sajta. Takodje mi je nemoguce da se toliko ponavljam na bezbroj foruma.Mislim da nisam jedini takav slucaj. Licno smatram logicnije i korisnije da si aktivan ovde (ili negde na nekom vec izgradjenom sajtu)pogotovo ako nisi iskusan akvarista.

U poslednje vreme se otvorilo jako mnogo foruma. Postoji tendencija da svako hoce svoj licni forum ili makar blog...ja nisam od tih. Iskreno , ja to ne razumem. Ispada da su bitniji forumi nego sama razmena informacija i iskustava kao i kontakt veceg broja akvarista na istom mestu . Vise ljudi zna vise.. Deluje mi da bi svi hteli neku svoju drzavu-sajt a to je udaljaanje od poente.
Ovo nije samo tebi upuceno i nemoj da me shvatis pogresno. Razlozi su prakticne prirode samo.
I ja ti zelim uspeh u radu foruma:ziveli:
 
hvala svima.
i da kazem ja nisam napravio forum forum samo zbog akvaristike vec zbog toga sto zelim da se bavim tim poslom kad porastem ne sa akvaristikom nego da popravljam kompjuter.
 
Idi na GOOGLE Srbija, pa u polje za trazenje otkucaj ovo sto ti je boban napisao (MySQL)(PHP)(Apache server) i klikni tamo gde pise "Prevedi ovu stranicu". Prevod jeste bukvalan ali bar mozes da naslutis o cemu se radi i da vidis da li je ovo za tebe.
Uclanio sam se na tvoj sajt ali slicno kao Paleoglodit neverujem da cu naci vremena da neso i napisem. Izabrao sam ovaj bobanov sajt, jer najvise mi lezi po strucnosti tako da na drugim sajtovima retko nesto napisem.
U svakom slucaju srecno!
 
Na ovim prostorima je isuvise foruma o akvaristici.Realno je od svih njih treba da zivi samo 4-5 jer i 90% clanova su samo na najvecim.Kao sto rece paleo,nekad nemam vremena samo da ih obidjem a kamoli da napisem nesto.A jos gluplje je da odgovaram na teme clanova koji su na vise foruma trazili pomoc ili nesto pitali.Clan sam na 6 nasih foruma i 3 strana,obilazim od toga samo 4,a pisem aktivno samo ovde jer mi ovde odgovara kako drustvo tako i zanimljive teme i diskusije u kojima nema govora mrznje prepucavanja a cesto se desi da nesto i naucim sto na drugim forumima nije slucaj.

Moras da znas engleski,racunare,kako funkcionisu programi koji su ti potrebni, a i akvaristika uopste jer koliko vidim slab si (pocetnik) na svim tim poljima.Lepa ideja i ako te to interesovanje drzi verovatno ces nesto uspeti da uradis.Na tebi je da istrajes i ja ti zelim puno srece!:hej: