Pozdrav iz Rijeke!

xlavier

New Member
26 Decembar 2010
3
0
1
Pozz svima.

Ja sam jedan od onih srećkovića, koji ima sve spremno za akvarij, podlogu, bilje, filtere, pumpe, poklopac, rasvjetu... Ali Akvarij se još čeka. :| Naručio sam ga skoro pred dva mjeseca i još ga čekam! :( No, kažu da je akvaristika za strpljive...

No, radi se o početničkom akvariju, čije će dimenzije biti 80x35x40, s mnogo bilja, nešto riba i puuuuno vode! :D Filter je unutrašnji preljevni. A u planu je još jedan akvarij, dimenzija 120x40x50, ali on će čekati malo jer nema postolja!

Biti će puno previše pitanja, očekujem malo pomoći, ali kada se uhodam, očekujte i moju pomoć!

:hej:
 
Pozdravi i dobrodosao :)
Sada ostaje i nama da sacekamo da oformis akvarijum pa da nastavimo sa akvaristikom. I tacno je, strpljenje nam je potrebno ali mislim da ti u tvom slucaju treba malo to da poguras. Dva meseca je dugo cak i za posebnu narudjbinu.
 
Pozdravi i dobrodosao :)
Sada ostaje i nama da sacekamo da oformis akvarijum pa da nastavimo sa akvaristikom. I tacno je, strpljenje nam je potrebno ali mislim da ti u tvom slucaju treba malo to da poguras. Dva meseca je dugo cak i za posebnu narudjbinu.


Guram, guram, malo kod prodavača, malo kod izrađivača... A rekli mi, naruči kod ovoga, on ima najbolje akvarije... i eto sada... :(
 
Evo, malo pogurao proizvođača, reklamirao na jednom od foruma na kojem je on sponzor i danas stigao! :)

Krenula jednomjesečna faza cikliranja! :sampion: