Pozdrav od mene

Nita

New Member
4 Februar 2007
16
1
3
Zagreb
Bok svima:hej: , ja sam nepristojno prvo krenula sa pitanjima a nisam se ni stigla predstaviti. Dakle ime mi je Anita, i iz Zagreba sam.82. godiste.
Od malena imam akvarij, i pravi sam zaljubljenik u ribice, a i ostale zivotinje:) .
Imam trenutno akvarij od 100l sa Skalarima, i parom Ancistrus dolichopterus il ti
Čekinjasti som. Oni su isto nedugo dobili svoje prvo potomstvo. Sada i par Skalara radi na tome, i nadam se da ce ovaj puta biti uspjesno.

Od svih riba, nekako su mi najdraze one iz skupine Ciklida:mrgreen:
Uskoro se planiramo seliti pa namjeravam kupiti ogroman akvarij za zid, a za ribice u tom akvariju dvoumim da li Skalare, Crytoheros nigrofasciatum(Nigrici) ili Crytocara moori...te navedene su mi jednostavno prekrasne.
Inace sam fotograf i informaticar po zanimanju.Toliko od mene.Nadam se lijepom druzenju.
 
Pozdrav Anita
Nije nepristojno bilo, predstavljanje ovde je opciono a ne i neophodno. Ipak je mrest skalara vazniji.
Svidja mi se tvoj izbor favorita medju ribama, ciklidi su i po meni neprikosnoveni gospodari ukrasnih akvarijuma.
Vidim da se bavis fotografijom, na forumu se u vise tema povela rasprava o tehnikama fotografisanja i o raznim aparatima pa nam se i tamo mozes pridruziti.
Znaci, dobro nam dosla i sigurno cemo se lepo druziti.