Pozz

sale75bgd

New Member
8 Novembar 2010
5
0
1
Pozdrav iz Beograda, moje je ime Aleksandar, Sale. Ljubitelj pirana i juznoamerickih ciklida ;) cool, zar ne? Akvarijuma...7-8. Od 700 preko 200 i 150 do 30l. Sve u svemu, sou sa mnogo vode i prilicnim brojem ostrih zuba :)
 
Evo da predstavim svoj, mada jos uvek nezavrsen projekat, nazvao sam ga Piranha Center ;)
Najveci aq je taj sa maticnim piranama, na sredini se te dve ribe upravo mreste. Ispod njega, s'leva na desno:
aq sa malim piranama starim oko 10 dana, aq sa ikrom tj. malim piranama koje su tek proplivale, aq sa jednom piranom starom 3 meseca, i aq sa piranama starim oko mesec ipo dana.
 

Attachments

  • PiranhaCenter.jpg
    PiranhaCenter.jpg
    49.3 KB · Pregleda: 8
Sale svaka cast!:sampion:
Iako mi pirane nisu medju favoritima,volim da ucim pa se nadam da ces uskoro i neko iskustvo da podelis sa nama.
Moze i zasebna tema bas se ne secam da je neko pisao o njima,ne racunajuci oglase i trgovinu...
Cime ih hranis,kakve uslove,podizanje mladji itd...

Pozdrav!
 
O uslovima i podizanju mladji ce vam vise reci ti iz oglasa koji ih mreste, verovatno :lol:

Sadrzaj prvog aq (s'leva na desno), oko 200 kom.:

S6300021-1.jpg

Drugog (ne vredi brojati, ovo crno su sve oci):

S6300017.jpg

Treceg (jedna od tri meseca, prvi mrest):

S6300029.jpg
 
Добро вече свима.Нов сам у овоме. За сада само читам ваша искуства и учим.Поздрављам све и надам се да ћу и ја моћи да кажем нешто што ће користити некоме.:hej: