Sta bi ljudi gdje ste

dojic60

Member
15 April 2011
85
2
8
Harrisburg Pa USA
Pa kakvo je ovo zatisje moji morski akvaristi. Nigdje nikoga. Pa nije da smo valjda sve naucili i da nam sve tako dobro ide. Pa daj da bar nekada ispricamo bar dobar vic.
 
Tu smo mi samo je ocito da lepo vreme udaljuje ljude od kompjutera. Da smo sve naucili, ehh, to sigurno nismo i nikada necemo. Inace ovo nije slucaj samo sa morskom akvaristikom nego i sa slatkom slatkovodnom :)
 
Ovo je vreme kad nasi akvarijumi najvise trpe. Toliko je interesantnih sadrzaja napolju da akvaristiku malo guramo u zapecak.
 
Dojicu evo ja javno obecavam da uskoro opet krecem sa piskaranjem posto mi opet neko staklo stize,ciklidi su definitivno napustili kucu i na njihovo mesto stize jedan manji morski,ali bre mnogo je vruce a napolju se setaju takve ajkule od 25 godina da greota da sedimo ispred kompjutera hahahaha
 
Evo i mene da se prikljucim, da ne bude da cutim... :)
Primio sam nekoliko fragova Acana na lecenje, ovo je prvi dan kad su stigli i tek upaljeno svetlo (i to smanjeno) pa ne izgledaju bas najbolje. Sad je vec bolje stanje...
 

Attachments

  • acan-hospital.jpg
    acan-hospital.jpg
    88.9 KB · Pregleda: 7
Tu sam i ja novi član, treba da nabavim neke ribe pa gledam gde ću ... jel ima neko kardinale za prodaju i maroon klovnove?
 
ja sam izgleda u pogresno vreme krenula da se bavim akvaristikom,bolje da sam cekala zimu,ovako ce mi svaka ribica uginuti jer nista ne znam :cool:
 
pa nista imala sam jednog borca koji je uginuo i onda sam kupila japanku pre desetak dana i koja se razbolela vec,dobila je one bele tackije po repu ih ima trenutno al koliko sam citala to ce se prosiriti ako je ich,isla sam u radnju neku dakupim lek i tamo su mi rekli da je ona maltene gotova i da je pustim bolje nego da kupujem lek koji je skuplji od same ribice i da probam sa slanom vodom..pritom se nabila uz pumpu i ne mrda odatle...ne znam sta je al joj dobro nije sigurno jer je bila bas zivahna kad sam je kupila :/ i da pritom je drzim u 20 l tako da joj sigurno nije malo za nju samu trenutno :confused:
 
pa nista imala sam jednog borca koji je uginuo i onda sam kupila japanku pre desetak dana i koja se razbolela vec,dobila je one bele tackije po repu ih ima trenutno al koliko sam citala to ce se prosiriti ako je ich,isla sam u radnju neku dakupim lek i tamo su mi rekli da je ona maltene gotova i da je pustim bolje nego da kupujem lek koji je skuplji od same ribice i da probam sa slanom vodom..pritom se nabila uz pumpu i ne mrda odatle...ne znam sta je al joj dobro nije sigurno jer je bila bas zivahna kad sam je kupila :/ i da pritom je drzim u 20 l tako da joj sigurno nije malo za nju samu trenutno :confused:
Aj da pitam...da li si ciklirala tih 20 litara ?
 
nisam jer mi onaj pametni prodavac nije rekao da treba a ja se ne razumem i radila sam samo sta mi je reko...i posle par dana sam iscitala sve na netu pa sam videla da sam taj deo propustila :/
 
nisam jer mi onaj pametni prodavac nije rekao da treba a ja se ne razumem i radila sam samo sta mi je reko...i posle par dana sam iscitala sve na netu pa sam videla da sam taj deo propustila :/
Eto onda sve jasno :)...sad sve po redu i polako pa ribice
 
UH bice ovo dugo leto ,ocekujte onda tek na zimu neku sliku mog akvarijuma u kojoj ce biti lepe ZIVE ribice :D a do tad cu verovatno da vas smaram sa 1001 pitanjem :cool: