STIGLA I MAMA

mama

New Member
4 Januar 2007
2
0
1
Pancevo
:bozic: ,Cao svima!

Sinoc je i u nasem domu osvanuo AQ!
Prvo je dosao Deda Mraz,a za njim njegov vazni pomocnik za ribice deka Krcko!POZZZZZZZZZ!!

Tek smo poceli,Okto je donirao vec(malo) AQ,Krcko razne vazne potrepstine i sve je jako lepo uspelo.
Sad strpljenje i ucenje,neke nove ribice...i bice i slicica.

Tako, samo da vas pozzzz,i imacu jos pitanja i komentara sigurno.
 
E bas dobar neki Deda mraz :)

Dobro dosla i srecan pocetak. U pocetku je malo teze ali se sve da prevazici, narocito uz pomoc prijatelja.

Pisemo se....
 
Pozdravi za mamu i dorodosla u nase pancevacke vode :)
Lepo je kada ti Deda Mraz donese tako neki poklon ali on ti je ostavio i obaveze. Vazno je da je to nesto sto ti zelis da imas i da odvojis neko svoje slobodno vreme za ovo zadovoljstvo.

Ako ti treba bilo kakvo misljenje o odrzavanju akvarijuma i uopste o akvaristickoj tematici nemoj da se ustricavas da ovde o tome diskutujes ili pitas. Isto tako slobodno iznosi svoja zapazanja o akvaristici pa i o nekim sitnim "nevaznim" detaljima. Sve je to dragoceno i korisno i ne zaboravi da dok ti ucis i svi ostali uce zajedno sa tobom. Tako je to u ovome hobiju.

Eto toliko i da mi tebi pozelimo uspesan i lep akvarijkum.
 
Pozdrav Mami i njenim andjelcicima.
Pa nek neko kaze da je Tamis mala reka, kad na njegovim obalama ima toliko ribara. hehehehe
Mama, slobodno postavljaj pitanja ovde trudicemo se da ti odgovorimo sto brze.
A za pocetak, sem slike, ne bi bilo lose da i malo detaljnije opises svoj aq i opremu kao i sta zelis drzati u njemu. Pa ce nama biti lakse da te posavetujemo.
Kao znak dobordoslice mogu da ti ponudim nekoliko vrsta riba i biljaka na poklon.
 
:hej: ,
He ,he!

Anjeli i ribice spavaju.

Danas su po preporuci deka Krcka dobili i drustvo,2 mala corydorasa.Inace od neuspelog pocetka sa par ribica ostao je Gypi,i nevaljali Ksifo. Doduse,rekla bi da je mali Gypi zavladao teritorijom,veceras je svog drugara Ksifija sabio u ugao ispod pumpe i strazari.
No za koji dan dobice 2 zenkice pa ce biti ok. I da ne zaboravim,ima tu i jedan mali skriveni Ancitrus.
Krcko nas je snabdeo i pravom sumom od biljcica i jednim lepim oformljenim panjem.

Jedino....pumpica(spoljna) koju nam je namestio nije u funkciji jer je jako bucna a klinci treba da spavaju.Dok to ne resimo,potapajuca vidim dovoljna za tu "baricu " od 30l.

Videcemo,u planu je da mozda prebacimo u dnevnu sobu pa nek zuji.Kad dodje do toga pitacu vas sigurno kako.

Slikice,cim ispucam karticu u aparatu i prenesem u comp.

Bas ste ok, i hvala vam svima.Nadam se da ce ns AQ od barice postati jezerce.

Svidjaju mi se Gypi-glupi kako ih moj sin zove,i nadam se da cu ih uskoro imati mnogo i u svim bojama.
POZZZZZZZZZvaljam_se
 
Eh, promaklo mi je da Te pozdravim . Nadam se da se akvarijum do sada stabilizovao i pliva u njemu mnostvo predivnih gupija . Hehe , ponesto znam i video sam na ostalim forumima gde se povremeno srecemo . :hej: Pozdrav od Deda krcka