Sve od početka

zemuncanin

New Member
31 Decembar 2010
3
0
1
Da se predstavim.
Ja sam Djole i živim u Zemunu.Tu sam rođen,odrastao,oženio i decu dobio. Trenutno nemam akvarijume (zadnjih 6 godina) ali sam ih imao 30 godina. To su bili oni sa metalnim ramovima i sa običnim gitom bez silikona. Jedan je bio oko 95l a drugi 60l.
Kada se rodilo drugo dete bio sam primoran da iste rasformiram,tj. da ih uredno složim da čekaju bolje dane.
Pre desetak dana dođe i taj dan. Ja u podrum po akvarijume kad šipak neko ih poplašio. Uzeli akvarijume ali nisu videli ostalu opremu (grejače,pumpe, spoljne filtere....), tako da sam sad u fazi skupljanjan parinja za neki manji (za početak do 100l) a posle ćemo videti,važno je početi.
Toliko od mene čim nešto uradim stavljam slike
poz.
Zemunčanin
 
Dobro dosao Zemuncanin!
Bolje je sto su ti uzeli akvarijume, jer ipak je ta konstrukcija daleka istorija i verovatno bi bilo problema sa njima( git se rasusio), a i ovi novi silikonci su ipak lepsi. Ovako ostala ti je oprema koja ce dobro doci. Zato sto pre staklo i posalji fotke kad formiras.
 
Dobrodosao nazad u svet akvaristike :) Trideset godina je dugo vreme pa samim tim verujem da mi imamo sta da naucimo od tebe i zato bez ustrucavanja, napisi nesto i naravno obavestavaj nas kako napreduje tvoj novi projekat. :)
 
Hvala puno na dobrodošlici.A što se tiče današje akvaristike sad tek vidim da ništa neznam ali fala bogu uz pomoć vas i forma mislim da će to biti duga i uspešna saradnja.
Pozdrav