terarijum.............

3maj

New Member
18 Jun 2009
28
0
1
Republika Srpska
Ovako, pronašao sam ovaj forum preko googla, i imam samo reči hvale za ideju i veoma dobra objašnjenja od strane pojedinaca (pre svega mislim na Faunu RESPECT!)....
Ono što mene zanima je ako ima neko link na kojem se nalazi katalog za download u kojem su prikazani terarijumi, bio bih vam veoma zahvalan..... Googlam i googlam i ne mogu nikako da ubodem ono sto hocu :twisted: Celo vreme mi izbacuje terarijume za biljke.......
Od neki dan sam cest gost i mnooogo cu da vam dosadjujem valjam_se
Stay the best :ziveli:
 
Pozdrav 3maj
Ne znam kako da ti pomognem,a i ne razumem pitanje dobro :D Jel trazis slike nekih terarijuma?tj kako su uredjeni?reci konkretno za koju zivotninju te zanima i nadam se da mozemo da ti pomognemo ;)
 
hehe jbg nisam znao kako da se izrazim drugačije, pokusacu ponovo :lol:
Trazim kataloge terarijuma, naravno sa sličicama, jer mi trebaju ideje za pravljenje terarijuma, (već sam sve poskidao sto je se moglo naći ovde valjam_se)...
Trebaju mi terarijumi za mišiće (jer se bavim uzgojom japanskih minijaturnih miševa plesača (mus musculus molossinus)), a trebaju mi i za tarantule, jer kupujem krajem jula tarantulice (jos nisam odlucio koje).....
I kad sam vec postavio temu da pitam sta koristite za podlogu kod tarantula i gde to mogu naci u NS-u? Nisam iz NS-a, iz Republike Srpske sam, ali ponekad navratim do NS-a.....
 
Nekih ideja oko uredjenja terarijuma mozes naci hrpu primera na net-u ( link1)

Sto se tice podloge za tarantule ,najtrazenija i najbolja podloga je kokosov treset. ;)