Video kamera

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
326
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
E sada, ja sam misljenja da i pored svih ovih nasih vrhunskih telefiona i foto aparata za snimanje filma video kamera je ne zamenjiva. Ima tu raznih misljenja i ja verujem da je samo pitanje ko sta poredi i kako donosi zakljucke.
Ja sam do sada maltretirao moj Canon 5d iii za snimanje kojekakvih video klipova i konacno sam resio da to prekinem i da foto aparat sluzi onome za sta je primarno i napravljen. Moja stara JVC video kamera je totalno van upotrebe, mala rezolucija itd, jednostavno pregazile su je godine.
Da ne tupim mnogo, sledece nedelje mi stize mala igracka: Canon XA35 Video Camera :)
Odo sada u filmadjije :)

canon_1003c002_xa35_professional_hd_camcorder_1198035.jpg
 
Igracka al profi igracka:)
Znajuci tebe sigurno ce svaka njena mogucnost biti iskoriscena 100%.
 
Bogami ovde cu da se malo namucim :) Tako je bilo i sa fotoaparatom. Sve sam teo na gotovo pa nista nije valjalo pa sam na kraju sve zakucao na M mode, nista automatski. To je odmah znacilo da mora da se procita gomila uputstva, mnogo sati vezbe itd, u stvari da se razume to sto se radi. Kada se to i desilo onda je rezultat stigao. Tako ce biti i sa ovom kamerom. Ako bog da videces je na leto kad dodjem pa mozemo da drmnemo filmic o tvojoj odgajivacnici. :)