Хеј акваристи!!

Decay81

New Member
13 Juli 2008
3
0
1
Београд
Ево да се представим, ја сам Драган, имам 27 година, али сам тотално детињаст, или бар детињасто заљубљен у животиње, а у последње време посебно у акваристику.
Акваријум имам целог живота, али сада први пут свој сопствени (до сада их је формирала и о њима водила рачуна мој мајка).
У албуму можете видети мој акваријум.
Волео бих да упознам много кул људи који су навучени на акваристику као ја!!! :)
пишите ко год да сте!!!!
 
Pozdravi i dobrodoslica s moje strane. He he, detinjast pa zar i mi nismo bez obzira na godine.
Ovde su manje visi sve zaljubljenici u akvaristiku, doduse u zadnje vreme pomalo uspavani ali je to tako. Javice se kada nadju vremena pa ces da upoznas, mozda neke i licno.

Eto tako pa se cujemo :)
 
Dobro dosao na forum :hej:
Ne vole samo deca nesto nego i odrasli, to ces se uveriti. Bez obzira na uspone i padove u hobiju, ovde je akvaristika u pitanju, vecina dugo ostaje. Naravno, uslov je da se akvarijum lepo formira i ima se sto manje problema, E u tu svrhu i sluze forumu, da se dodje do novih saznanja koja ce olaksati bavljenje akvaristikom a dati maksimalno uzivanje u njoj.

:welcome1:
 
Dobrodosao na forum .. vidim da je akvarijum manih dimenzija .. ali polako ..
U svakom slucaju vodi racuna o broju ribica koje drzis u njemu. Biljke nesto propadaju koliko vidim , mada je moguce da su i kupljene u losem stanju.
Predlazem ti da u zadnjem delu zasadis neku biljku slicnu rotali .. mahovina bi mogla i korisnije da se postavi ..

Filter je prica za sebe ali i ja sam isti koristio godinama i nekako je funkcionisalo sve dok ga nisam .. :boban:
U svakom slucaju si mogao da ga zamaskiras tim kamenjem .. ..