alga na monosolenium tenerum

Damari

Member
27 Septembar 2007
350
0
16
svetprinceva.wordpress.com
prekjuce mi je stigla (tj podigla sam je ja,narucenu) ova biljka.
naravno tek vezavsi je za panj i stavivsi u vodu sam primetila ove cupkave sitne niti po njoj.
znam da bih trebala reklamirati ali sada mi je situacija bez auta(kod majstora itd ) pa i da reklamiram ne znam kako da je odnesem....a pritom sam bacila ambalazu u kojoj je bila i :|tako
zanima me vise stvari
u AQ imam 3 siamensisa i 5 ottoa i desetak racica tri vrste (no brojno stanje nikako da potvrdim u celosti)

zanima me u slucaju da ne uspem da izreklamiram ,sta da preduzmem ?
volela bih da uspem da je izlecim jer pod jedan dugo sma tragala za njom ,a pod dva nisam je bas jeftino platila jer sam uzela vise paketica.
 
ne znam sto slike nece ...valjda jos uvek taj problem ,hajd stavljam preko bucketa
799ebf1aa22cc7df891b231d4cc5dbb7.jpg


6f01edd2d2e360806385a503558e4006.jpg
 
Fantom
rado bih poubacivala jos kozica ali nikako da naidjem na neke vece primerke .
ove koje imam bih rekla da slabo prezivljavaju ili se pak jako dobro kriju cak i za vreme mog tumbanja po akvarijumu.
Tri sam zasigurno videla (razlicite) koje su vec stasale i vise ih duge ne diraju.
volela bih ja mnoooooogo racica ,cak planiram jedan mini samo za njih..a u ovom posebno .
ako neko zna gde bih mogla kupiti bar malo vece ,to bi mi dobro doslo ;)
 
Ma oni rastu jako mali, tako da ne mozes da ocekujes nesto bog zna sta, Ne znam sta imas od riba u akvarijumu, mozda se boje nekih riba, to moras da vidis. ovi moji komotno setaju. Ako mi se na nekoj biljci u prodajnom akvarijumu uhvate alge, ja je ubacim u akvarijum sa preko 50 racica, i veruj mi da npr. 7 do 8 strukova Ludwigie repens ociste do usijanja za nekih 5 sati. Biljka izgleda kao izpolirana.
 
u akvarijumu sa dugama su mi .
Duge su miroljubive ali su se na moje oci zaletale na crvene rakonje :lol:
gazde su tu i drze teritoriju.
A za ciscenje znam ,majstori do daske.

Inace stanje moje biljke.
Neko je brsti bez pmena,mislim na algu :lol:
Sada da li su to (sakriveni ) racici ili pak sijamci ili ottoi
a mozda i ancistrus koji se sve vreme vrti oko tog panja...ne znam ,u svakom slucaju biljka dolazi sebi i polako ali sigurno ostaje bez algi
ja naravno srecna :lol: