Apistogramma nijjseni - slike

Yeljo, pogledaj dobro link koji postavljas izmedju(
color][color=green]
) mislim da tu nesto ne stima kako treba .
 
eto linkova za slike

evo linkova, mea culpa...
sorry... kako uvijek naljutim enski dio ekipe, gdje god se pojavim... :oops: . jo jednom isprika, nadam se da ?e netko uspijeti identificirati apistrogamme... :D, poto to nisu nijjseni, ni borelli... ako moe tucite sa predpostavkama neko vrijeme, a ja imam 5-6 mogu?ih rodova koje su sli?ne mojima, ali moda tko jo ubavi koju u mogu?e... :D
 
eee, a ja se ponadala da cu videti nijssenije, te da ih bar neko gaji sa ovih nashih prostora...
Ne bih znala koji je apistogramma sa slika, ali pronacicu vec...taman sam pomislila da su to sve zenke, ali sma uochila da je ipak na jednoj slici muzjak..zar ne?

Ja sma drzala cacatoideuse i agasizije, i stvarno mi je teshko da nadjem bilo kakve apistograme ovde, ali sigurno cu to opet...bash volim male patuljke
 
evo nijjsenija za starcasher :) .
ta slika je skinuta sa akvarij.net-a, gdje najvie boravim, vezano uz akvaristiku, nadam se da ne smatrate ovo reklamom :oops:
zna?i nijjsenija ima u naim prostorima, samo sam dobio druge app.
kupujem ih direktno od jednog ?eha, veletrgovca i uvoznika u hrvatsku, tako da sam te appistrogame nabavio od njega i re?eno je da su nijjseni... i ?esi grijee...
...od jednog "autoriteta globalno", (mike wise sa appistrogama forums) sam dobio 90 postotnu identifikaciju, da su appistrogame nanay, po melgaru.

molim vas ako netko ima te app, da baci koju sliku...
da, starchaser, :) , u pravu si... 1 de?ko i 4 cure :lol: ...
kod nas ima ljudi koji dre app., i jo je jedan vie... :lol:

... i ukoliko netko misli da to nisu gornje app, neka javi...