Kupujem Axolotl

qwert

New Member
6 Avgust 2013
9
0
1
39
Video sam da su neki na ovom forumu imali ove zivotinjice pa me zanima da li ih neko sada ima.Zaintresovan sam da ih kupim.Ako ih neko ima neka se javi na hanibalsoft@sezampro.rs ili neka se javi na ovaj broj 0656303865.Ili ako ih vi nemate bilo bi mi korisno da mi kazete ko ih ima.Unapred hvala.
 
Eddi se nije ulogovao na forum jos od 2009.Ali u svakom slucaju hvala na odgovoru.

Ljudi molim vas da ako znate ko ovo ima ili ako ih imate da se javite jer sam skoro siguran da ih neko ima na forumu.
 
Nema veze sto nije dugo logovao, obavestenje o pristiglim privatnim porukama stize preko e-mail-a. Nije problem, poslacu ti njegov kontakt telefon preko PM-a.
 
Zvao sam broj koji si mi dao i taj covek kaze da ih vise nema :(:(:(.Fauna a da li mozda znas broj clana bobana jer sam video da ih je i on imao.Ako znas molim te mi posalji na PM.
 
Boban zivi na Novom Zelandu i tamo ima Axolotle. Sad je trenutno u Srbiji ali na zalost nije bilo jaja axlolotla kad je polazio iako je planirao da ih donese. Tako sto se njega tice moracemo da se strpimo do iduce godine, a ti budi uporan u potrazi za njima:).
 
Pa ako ih trenutno nema boban mozda ih ima neko drugi.Ali hvala na informaciji zopex2008.