Biljke su dobile urednika-čestitka

Mirka

Member
9 Decembar 2004
858
0
16
63
Beograd
Biljke su dobile urednika-cestitka

Prijatno sam iznenadjena, a verujem i ostali, da su biljke, malo nepravedno zapostavljena oblast u akvaristici, dobile urednika.

Nadam se da ce covek, koji je mnogo uradio i na drugim forumima, vretiti pravo mesto ba ovom forumu, koje uostalom i zasluuje.

Zato urednice samo napred, i dobro se dri :D Mije iskrene cestitke.

Pozdrav. Mirka. :wink:

(ako sam zalutala, neka ovo neko premesti :? ).
 
OOOOO, pa nisam primjetila :oops: !
Fauna, cmok, cmok i svu srecu na novom mjestu, jer super je da se i taj dio foruma malko vie koristi i da nam se vie objanjava o biljcicama koje su jednostavno neophodne za slatkovodni akvarij! :D
 
Budi cvrst, odlucan i najglavnije nedaj se izprovocirat mojim postovima!!!
Poslua li sve moje savjete - vidim u tebi jednog od najboljih urednika :D
Samo cvrsto naprijed i kak smo se dogovorili... sa dobrim temama da krocimo tamo gdje nijedan akvarista jo nije krocio...
ivi dugo i razmnoavaj se..
...fakat sam pretjero :lol: 8)
pozdraf rista! :wink:
 
Sve cestitke i sa moje strane.
Red je i bio da covek koji je najvie postova i tema napisao i otvorio, preuzme brigu o njima. Sada je red da ih bude jo vie i da budu uredjeni :wink: .
 
Hvala svima na cestitkama i da samo nesto kazem, necu da drzim govor ,govori su za politicare a ja sam ipak akvarista :wink:

Ovaj naizgled mali i izdvojeni forum zapravo je jedan krupan i vrlo veliki forum. Akvarijumsko bilje ni malo ne zaostaje od akvarijumskih ribica po tezini raspoznavanja i boljeg upoznavanja njihovih potrebnih uslova za zivotni vek , ocuvanje i razmnozavanje. Mogu slobodno da kazem da su biljke mozda i teze za neko detaljnije proucavanje kada je u pitanju njihov opstanak u nasim vestackim uslovima tj, akvarijumima.

Moram da priznam da je ovo veliki izazov za mene ali ja sam po prirodi covek koji voli izazove jer me to cini jacim i iskusnijim. Svi smo primetili da je ovaj forum nekako najmanje posecen i da akvaristi na neki nacin vrlo malo imaju sta da pitaju ili nesto da kazu. Ja cu se truditi da se to promeni i da ovaj forum sa mojim nacinom uredjivanja dobije na vecem interesovanju i posecenosti.

Da vam dalje nepisem i govorim sta cu i kako cu to ostvariti ,ja vas pozivam da mi u tom velikom poslu pomognete a to je da se aktivirate i ucestvujete u radu ovog foruma.

Eto toliko od mene ,nemojte mi zameriti na skrtosti reci jer vam ovo u kasnim jutarnjim satima pisem i vec me hvata pospanost. :lol:

Jos jednom,... hvala :D
 
koji muljator..."necu da vam piem govore jer su oni za politicare..." a onda nam tu pol strane texta objavi... mislim stvarno :roll:

sad vidite s kim imate posla - oprez! :lol:
 
Ovde mogu jos da dodam da je baza biljaka u izradi i da ce uskoro da ugleda svetlost dana, mislim njenje konture a popunjavanje ce ici malo sporije, slicno bazi riba. Baza ce da sadrzi nesto malo vise od 350 vrsta biljaka koje su zastupljene u akvaristici. Eto izazov za nas.

To znaci da ovaj forum nije zapusten nego se jednostavno ne stize sve, nazalost tako je. S toga mislim da i ne treba bog zna kako da zurimo i da je mozda mudrije da postavimo bazu pa onda da se sve ovo razvija.
 
U tom slucaju najbolje je da se pojedinacni opisi biljaka stopiraju, dok ne startuje baza bilja . :wink:

Sva ostala pitanja vezana za bilje i neke informacije mogu se i dalje postavljati...