CLOWNFISH & TANGS

Naravno,pronasao sam tek jednu osobu iz bg-a koja se bavi morskom akvaristikom,tj uvozom i prodajom.Sutra bas idem na razgovor a do tada sam obustavio pravljenje akvarijuma i postolja i svih ostalih pratecih elemenata,dok ne vidim sta ima on da mi kaze i da li mi se to isplati.
Hvala na savetima,javljam se sutra kad budem video sta mi se i kako nudi!!!

Pozdrav
 
Prijatelju - Boban te dobro savetuje nemoj se previse zaletati.Brzoplete greske se ponekad tesko ispravljaju i mogu te skupo kostati. Steta bi bilo tvoj entuzijazam ubiti na samom pocetku nekom banalnom greskom.
Vidim da te je Boban uputio na mene pa ako mogu da pomognem tu sam .
Uzgred ko je osoba koja "uvozi morske ribe"? Posto pouzdano znam da takvih nema, pazi dobro sta radis.Vecini ljudi koji se na ovim prostorima tako predstavljaju je jedino stalo da ti uzme novac i obocno nabavljaju ribe od mene ili kako se vec snadju(Madjarska itd.)Mozes mi se javiti na PP ako zelis.Uzgred ja sam veoma cesto pomagao mnogim clanovima sa akvaristike org u izradi akvarijuma (da bi prosli sto jeftinije jer nase ljude to obicno najvise i muci)tako da mogu pomoci i tebi koliko je t u mojoj moci.U svakom slucaju ne zaleci se previse.Sto se riba tice za razmisljanje o njima je jos uvek rano jer treba vremena da se ceo sistem odradi i isciklira kako bog zapoveda. :

Ujedno pozdrav ekipi i Bobanu jer ovo je moj prvi post na ovim stranicama.lol:
 
Hm... Ja sam bio ubedjen da je Jerema poslusao Bobanov savet .[Broken External Image]:http://www.smileys.ws/sm/action/00000021.gif

boban said:
... Kontaktiraj Oktopusa, posalji mu PP pa vidi kako on moze da ti pomogne. Da ti kazem da on ne prodaje direktno akvaristima ali to uvek moze da ide preko neke radnje.

Jerema, ovo sto ti Octopus govori, mislim da je u potpunosti tacno jer i ja te ljude poznajem koji su uvoznici (do skoro sam imao Pet Shop radnju) i nijednog ne znam da radi sa morskom akvaristikom izuzev Octopusa. Zato i ja isto smatram da budes obazriv sa kim hoces da trgujes jer tu mi nisu bas cista posla...
Eto,... i ja te savetujem da to odradis sa Octopusom, a tom coveku se "toplo" zahvali na "iskrenoj" pomoci oko tvog buduceg morskog akvarijuma.[Broken External Image]:http://www.smileys.ws/sm/action/00000023.gif

BTW.
pozdrav i tebi Octopuse :)
 
Da, filter se ne vidi uza zid je!
Ima zapreminu mislim izmedju 12-15 l, sada ti ne mogu vise sa sigurnoscu tvrditi, ali je irine mislim oko 12 cm, ali pie ti sve na linku kojem sam ti dala.
I dobro su ti rekli Boban i Octo, posluaj savijete iskusnijih od mene!