Da se pridruzim i ja

mesecar

New Member
5 Januar 2005
27
0
1
juzni Beograd
www.kodrat.co.yu
Pozdrav svima na forumu!
Za ovo mesto sam danas saznao u razgovoru sa jednim prijateljem koji ima vise nogu a nije pauk.Prepoznace se sam i javice se, nadam se.

Sta da kazem, milo mi je da sam vas opet sreo u manje, vise slicnom sastavu.
Kada sam video spisak clanova malko sam se najezio_Osetio sam se ko lik iz Kovacevicevog Sabirnog centra.
Nadam se da se niko nece naljutiti na ovakvo poredjenje.
Imam dva akvarijuma.
Jedan je 45l a oblom prednjom stranom i u njemu imam neonke, gracilise, jednog trihogastera, i jednu tetru.
U drugom 85l imam 3 babuske i 4 cikova. Taman sam nabavio mrezu da uhvatim jos neku ribicu, ono zahladnelo. Nista do proleca.
Pozdrav Dusan
 
Pozdravi Mesecaru i osecaj se ugodno.
Kako si i sam konstatovao, lakse je ljudima da se nalaze na ovakvim mestima. Valjda je tako bolje, ko zna. Izgleda da je proslo vreme razgovora u nekoj kafanskoj basti uz neko pice i da je doslo vreme kada se ljudi mnogo bolje osecaju kada sede kod kuce i bulje u ovaj suludi ekra.

Nema veze, samo se ti pridruzi ovom "Akvaristickom Sabirnom Centru" i uzivaj zajedno sa nama u akvaristici :)
 
Ja malo kasnim sa pozdravom... ali razumete vi...godine u sabirnom centru su ucinile svoje :wink: Pozdrav, a to za Novi Beograd, pa cekamo poziv i eto nas na gomili.