Evo i mene

skysnake

New Member
5 Maj 2007
19
0
1
Konacno je Fauna uspeo da me nagovori da vam se pridruzim. Zaljubljenik sam u teraristiku, a takodje sam okoreli borac za zastitu domacih vrsta reptila. Nadam se da cu imati vasu podrsku.



Za sada toliko...:)













 
Hehe, "nagovorio" (tesko tebe nagovoriti :rolleyes:)... :lol:

Pa , dobrodosao i nadam se da ces imati sta da pises i pokazes ovde na forumu.

Pisemo se...;)
 
welcome! kad vec kazes da si zaljubljenik u teraristiku predpostavljam da imas doma jedno teraristicko bice. pliz reci nesto o njemu! :)
 
He he, taj Fauna je gadan kada nesto naumi :)

Pozdravi i dobrodoslica i sa moje strane i naravno zelja da nesto kazes i o tvom terarijumu.

Sto se tice zastite domacih vrsta to je druga prica i o tome bi mogao nesto da kazes. Sta se preduzima u tom pravcu, koje su aktivnosti, ko ih sprovodi itd i sto je najbitnije kakav je odziv javnosti po tom pitanju. Mislim da je to tema koja zahteva siroku podrsku uz stroge zakonske regulative.
Ovde na NZ-u to je dobro regulisano tako da svi na to gledaju kao na opsti interes sto i jeste. Pored te visoke svesti o tom pitanju tu je jos i zakon koji je izuzetno strog za prekrsioce. Kada se sve to spoji ugrozene vrste ili jednostavno nativne vrste mogu da opstanu.

Eto toliko pa ti napisi kako je to tama.
 
welcome! kad vec kazes da si zaljubljenik u teraristiku predpostavljam da imas doma jedno teraristicko bice. pliz reci nesto o njemu! :)
Nemam samo jedno vec nekoliko:dva tigrasta pitona,muzjaka i zenku,jednog albino kukuruznog smuka,4 crvenouhe kornjace,bradatu agamu,iguanu,skorpiona,par leopard gekona, par piktusa ,a ostale zivotinje ne spadaju u reptile.:hej: