EVO I ZMAJA

Marko zmaj

New Member
Pozz za sve ja sam marko zmaj a mama me zove manijak jer samo dovlacim akvarijume i zivuljke kuci.Veliki sam ljubitelj zivotinja.Imam 3 akvarijuma od 130l,65l,40l.
Od ribica imam 5 oskara(od eddie-ja),tanjganjika ciklida,i normalno zivorotke.
 
Cao Marko zmaju! Dobrodoshao ti nama, a ja znam da cemo se super druziti sa tobom, i drago mi je shto imamo tako jednog zanimljivog chlana koji je i veeeliki potencijal, sa nama ovde :D
P.S. : A sledeci put kad te vidim, nema da odesh dok te malo bolje ne upoznam! :D
 
Cao Marko zmaje, dobro nam daosao... :D

Vidim da volis dosta zivotinje sto je jako lepo i pozitivno . Ja sam vec radoznao i zanima me konkretno zivotinja na fotografiji , jel' tvoja ? Ako jeste mogao bih nesto vise reci, tj. napisati.. :wink:

Pozdrav i pisemo se.. :)
 
AAAAAAAAAAA Zmaju!!! :D
Dobro dosao nadam da ces uzivati u nasem drustvu... :lol:
Ima nas manijaka. :lol:
Pozdrav! :wink:
 
Piton nije moj nego od jednog prijatelja ima 3,5 m i ja mislim sad oko 45kg.
Kad sam se slikao sa njim imao je oko 40kg i 3 m.
StarChaser na sledece okupljanje dolazim prvi evo obecavam,na ovom sam zurio jer je brat kupio ribice pa da se nesmrznu. :D
A ovo su jos neke zivotinjke koje imam:
 
Dobro nam dosao zmajceku :D

Zaista imas interesantan skup zivuljaka, za koje verovatno treba i puno vremena i posvecivanja. Iz svega toga, verovatno i proizilazi stav tvoje mame :wink:

Posto je ovaj sajt pre svega posvecen akvaristici i ribicama moga bi nam predstaviti i svoje akvarijume, njihove stanovnike, malo napisati konkretnijih podataka o njima.

Nadam se da cemo razmenjivati akvaristicka iskustva i ponesto nauciti, a pre svega se lepo druziti.

Pozdrav. Mirka.
 
Dobrodosao, Marko zmaju, :wink: , tj. ljubitelju zivinica!
Lijepo je vidjeti mladje generacije s toliko kucnih ljubimaca.
Stvarno imas lijepu kolicinu ljubimaca i donekle me podsjecas na mene u svojim godinama (isto sam imala i ludila za papigicama, ninfe, rosekolis, tigrice, imala akvarij, macku, kornjace...)

Onaj piton, od prijatelja je strasna zvijerka :wink:

Lijepo ti je Mirka rekla, predstav nam svoje akvarije s ponesto slika
 
Savataj Marko sto pre, jedva cekam da vidim sta drzis od riba i kako :wink: :lol: :lol:

Dobrodosao ti nama :D