Life-Glo

stina

Member
23 April 2004
539
0
16
Jaska
www.hypancistrus.net
Dobih ove dvije lampe duine 90cm... na njima je jo cijena i pie 250kn(35eura)
Sad, navodno imaju u sebi vec reflektor i UVfilter, rade na 6700K i zanima me dal neko ima iskusva sa njima....???
Vrijede li one sav aj silni novac?!?!
ja sam ih dobio gratis... :D
 
Budi malo precizniji... Koja lampa (proizvodjac-marka)? Spominjes reflektor sto znaci da ima nekakvo kuciste...Najbolje bi bilo da fotografises i postavis sliku,jer ovako ne znamo o cemu se radi, da li o neon cevi ili kompletnoj lampi?

Ako je to ono sto ja mislim, to nije skupo. :wink:
 
Ma ni nije skupo jer sam ih dobio GRATIS...he he he :lol:
e da... dobih i novi RIO180l i GLOMAT2 na koji ce ic te dvije lampe... GLOMAT2 - je mrak!!!(2x40w - cista elektronika)
To ti je ko laptop medu rasvjetom!! :wink:
 
Ha dobro... tu je jo i 2xLife-Glo(za Glomat2 jer uz poklopac dobije 2sylvanie :wink: ) i 5xcory sterbai da pliva po dnu novog akvarija... :lol:
Narafski to je sve kompenzavija za uloen trud u jedan rad koji jo nije gotov... :wink:

sve u svemu cekam stalak koji sam dao radit po abloni od juwela, a radim ga od iverice koja mi je viak od starog cisokog ormara koji je sad rastavljen na tavanu... Vrhunska ideja za iskoristit stari namjetaj!!

Kad stalak bude gotov, poslat cu slike...

@Fauna... a dotad cu i dobit jo neku L-oznaku... mjenjam neke ribe za nju... kotat ce me cca150kn, a na tapeti su L15, L270(ovo me najvie mami) :wink: , L136b(dodu 300kn u ducanu) i L46(ovo nisam ziher dal bi covjek dao!!)...
javi kaj ti je najljepe...pa mi pomogne u odluci... :D