Obecana tema

coa.

Member
18 Maj 2006
629
11
18
Akvarijum Centar, Zemun
Eee, bre, pa ja ispunim obećanje jednom u 100 god. gde me nadje da je baš danas taj dan, da pišem obećanu temu :fauna:

A ne da ne znam o čemu ću, ali dođe tako meni inspiracija u odsudnom momentu.

Šta ti treba da radiš, pitanje je. Oćeš brza kola, brz keš, brzu diplomu, verovatno oćeš i akvarijum, ali ako može na brzinu i što manje da ga diraš. E baš sam tebi namenio ovu temu :bozic:

Ovo ti je primer. Odeš, kupiš akvarijum, možeš i kod Coe, što da ne, iako je Coa prevarant, treba ga na lomaču, pa kolko te prevari - prevari. :rofl2:

Ali šta sad, stavio si akvarijum na postolje, kud ćeš, šta ćeš, krećemo sa radom. Treba ti podloga, naravno marke "Coa-depot" i ne treba ti deblja od 2cm, jer preko toga idu komadici LavaStone i to tako redjaš stepenasto sa uzvišenjima ka pozadi. E tu si potrosio 10 minuta.

Puš pauza - 5 min.

Onda napuniš taj akv vodom malo sa česme, malo one koje ti je dao Coa, na jedno 2/3 visine. Tu si potrošio još 5min.

Uzmeš mahovinu i kreneš da razvlaciš po Lava Stone i tu si izgubio 5 min.

Puš pauza II - 5min.

Onda uzmeš malo grana Sunkenroota ili malo grana Red Moorwooda, pa kreneš da stavljaš gde ti padne na pamet, dodaš anubias nanu i tu si izgubio 10 min.
Doliješ vodu, brisneš malo okolo, šta si zabrljao, još 5 min.

I prodje školski čas od 45 min. a ti si sredio akvarijum, još si svario dve pljuge, da se smiriš, jer si bio kod Coe, što je jako stresno.

KAO ŠTO VIDITE, NA INTERNETU MOŽETE PROČITATI RAZNE BUDALAŠTINE, ALI JEDINO AKO SE REGISRUJETE I ULOGUJETE NA BEKE.CO.NZ, MOŽETE VIDETI SLIKU OVOG AKVARIJUMA. Hvala na pažnji. :boban:
 

Attachments

  • tr23.jpg
    tr23.jpg
    93.2 KB · Pregleda: 77
Ti kao da se spremas za takmicenje kod Amana. Sklepas akvarijum za nekoliko minuta, napravis neki dizajn, malo pritisnes Photoshop i eto ti dobar plasman :)

Bilo bi zanimljivo da vidimo jednu skolsku godinu, da to malo potraje, onako na umereno duze staze sto se bas nevidja tako cesto.
 
E bas si pogodio izraz "TURBO", jer ja cesto u komunikaciji pravdajuci svoje zelje i postupke kazem: "Ja sam bre novokomponovani akvarista", sto mu dodje na isto, a sad cu to da preinacim na "Turbo-folk akvarista", pogotovo sto mi je turbo-folk nacin zivota. :p

I zato cu sad da te, nadam se, obradujem ovim prikladnim spotom i pesmicom, koji nam sugerise da ipak treba usporiti cak iako smo TURBO :p:
http://www.youtube.com/watch?v=6Up42o6vWfA

Pored ovog akvarijuma tu su jos dva iste velicine, koji su jedan do drugog u nizu, pa sam pozurio da to formiram sve za jedno vece, pa cemo da vidimo kako ce ici i koliko ce biti dugotrajno, mleko i med. ;) Ipak ja vise volim velioke akvarijume i njima posvecujem vise paznje, ova sitna boranija su ipak rezervni igraci :fauna:
 
Akvarijum ti je bizaran, čak i nepodnošljiv, prosto rečeno nije trebalo da ga formiraš, šteta što si ga formirao. :lol::lol::lol: Dalje instrukcije dobiješ na Skype :hej:
 
Eh, sad sam i ja nesto naucila, posto ja zaostajem za gospodom akvaristima, sad sam dva koraka naprijed odjednom ;):lol:
Jos na nekom forumu o akvaristici nije bilo bolje teme:cool2:

A muzicka numera je veoma poucna i od velike pomoci je....valjam_se
 
Ajde mala da pravimo lom sto da ne,
i da slusamo Indy, je, je :boban:
Ova tema nije imala za cilj da se nesto nauci iz nje, izvinjavam se ako ti je uspelo suprotno :welcome1::welcome1::welcome1:
 
Saveti su tu da ja potrosim svoje vreme na nesto beskorisno, jer imam puno vremena u zivotu :sampion: to ti je kao kad slusas trash muziku, koju takodje upraznjavam :ziveli::ziveli:
salim se malo, ne shvataj ozbiljno moj smisao sa h-umor. ...to je pocelo od kako sam poceo da se druzim sa Ultra-mega-giga-tera-PAN-hypo-expo-in-trans-magma-plazma-dibidus-PALEO-metro-hetero-grande-GLODAROM. :)
 
Tema je kul, malo humora nije na odmet, a muzika koju slusas je takodje kul makar za 70% naseg naroda, a tu vazi ona nasa stara, "ako ne mozes protiv njih pridruzi im se" sto cu i ja da uradim brzom brzinom:rofl2:
 
Prvi put sad vidim ovu indi, i mogu reci da bi spot bio super da je bez tona, jer ona indi je tako zanosna, jos kad ne bi pevala.... Uuuuu, svasta bi mi palo na pamet.
Inace Coa je vrhunski aquascaper, mogao bi da bude jos bolji nego inspiraciju dobija samo kada se neocekivano dugo zadrzi kod devojke, pa mu ponestane cistog vesa....:rofl2: