Olja

Olja

New Member
4 Jun 2004
8
0
1
Cao svima,nova sam na ovom forumu i vec mi se jako dopao :D Moram da pohvalim narocito deo sa morskom akvaristikom(to me najvise interesuje) jer ima stvarno odlicnih postova i dosta toga ovde moze da se nauci. :idea:
 
Dobrodosao na forum i slobodno se prikljuci diskusijama.

Kazes da te interesuje morska akvaristika. Da li se ti to spremas da uplovis u slane vode ili te cisto zanima taj nepoznati svet?
 
boban said:
Dobrodosao na forum i slobodno se prikljuci diskusijama.
Ja sam ipak zensko :D ,ali hvala puno Bobane na dobroslici :D .Da,spremam se da uplovim u morsku akvaristiku i nadam se sa uspehom!
 
Dobrodola Olja!
Morska akvaristika je super stvar! Ako u startu dobro krene, ne bi trebala imati nikakve probleme!
 
E sada Jasenka ne mozes reci da si jedina zenska osoba na ovome forumu..Dobila si pojacanje, sto je jos zanimljivije, pojacanje u morskoj akvaristici. :wink: :D
 
Pa dobro mala greska :oops: da se oprostiti :D

Nema tu zenskog pojacanja. To bi onda bila podela na zenske i muske sto nije u duhu vremena a da ce da bude pojacanje u morskoj akvaristici to je izvesno.
 
A bilo je i vrijeme da se pojavi barem jo jedna djevojka i super da je to Olja!!
Olja, elim ti da sloi fini morski i da na njega bude ponosna kao i ja na svoj!
 
Hvala puno svima na zeljama,i jedva cekam da krenemo u nove morske pohode:)))
 
Mi se nalazimo u upisnom roku pa redje posecujemo sajt ,ali da ne propustim da ti pozelim dobrodoslicu.
Pozdrav!!