par slika -=bob=- akvarij might take while to load sry

simpa, simpa...samo treba vidjeti kako ce se to dalje razvijati :wink:
(stvarno je sitan/na)

-nego, ima li sto novih koralja i kako su stari...koliko vidim ove Acro sve lijepo izledaju 8)
 
ima da. Nakupovao sam se koralja i riba.. neki lik je prestajao s hobijem pa sam uzeo sve sto je imao: 150x60x60 s cca 150 kila kamenja, xenije, suck-o-pitoni, obicnjaci polipi i tak slicne bezveznjarije.. Sve od boljih koralja i riba je vec otislo: heliofungije, bubble, gorgoniani, eufilije...dvije tridakne gigas prodah jucer, sohal tanga i nasoa danas.. Kamenje ide cuture za 2EU po kili do vikenda, .. Ostalo mi je 10 malih engineer gobija koje sam glupan pustio u svoj akvarij pa sad neznam ni sam kako da ih povadim...Moz dobit kojeg ako zelis kad dodjem 10.8. (ako ih uspijem polovit naravno..>)

koliko vidim ove Acro sve lijepo izledaju

krepala mi granulosa... :cry: zakuho bio akvarij na par dana zbog paklene vrucine i samo je pocela bijeliti... mada neznam dali bi i inace izdrazala jer ko sto sam vec pisao nisam je ni vidio s izbacenim polipima.... bacen novac...
 
hehe, bas me zanima kako ces ih poloviti, to su pravi vragovi...posebvno kada se zavuku pod kamenje i u rupe, ali pokusaj s kakvom zamkom (boca plasticna s finim mesnim mamcem unutra...mogao bi se koji zavuci :wink: )

nego stizes oko 10.8...dobro da znam :wink:

-otisla ona lipa Acro, uuuu fuck, a ja se nabrusila kako ce biti zicanja :lol: , no sto je tu je, uvijek se takve stvari mogu ocekivati, posebno tako ako nemas neko adekvatno hladjenje u akvariju, pa prokuha juhica :twisted:


-koliko vidim, opako si se bacio u biznis, neka, neka, dobro je to barem pokrijes troskove hobbya i zaradis jos pokoju sa strane, a i moze se finih fragova nakupit za vlastiti uzgoj