Pozadina za terarijume

Preko stiropora nema nista osim ona (valjda se zove MAT boja) farba za kola (imas ih u raznim bojama) , koristi se zato sto ne ispusta boju(to kad je u vodi jer se koristi takva pozadina i za akvarijume) i ne nagriza stiropor.To mi je pricao jedan lik koji je pravio te pozadine ali ih vise nepravi :( Ako nije ovako napravljena Fauna ispravi me ;)
 
Poceo sam izgradnju pozadine pre par dana,nemam vremena,inace bi vec bila gotova,za sad ide dobro,videcemo kad zavrsim,a naravno saljem i slike.pozzz;)
 
Evo pozadina koje ste dugo cekali.Na prve dve slike je izgradnja pozadine kod mog druga u ter,a ostale su moje.pozzz
 

Attachments

  • zelembac 107.jpg
    zelembac 107.jpg
    36.5 KB · Pregleda: 64
  • zelembac 108.jpg
    zelembac 108.jpg
    43.6 KB · Pregleda: 55
  • zelembac 109.jpg
    zelembac 109.jpg
    34.3 KB · Pregleda: 52
  • zelembac 110.jpg
    zelembac 110.jpg
    54.2 KB · Pregleda: 46
  • zelembac 111.jpg
    zelembac 111.jpg
    46.3 KB · Pregleda: 53
A nikad necu umeti da napravim pozadinu za terarijum prokleti! :( Suvise je komplikovano! Jednostavno nemam ideja :\ A toliko sam zeleo da obradujem svoju gekonku! Lepo odradjen posao! :)
 
Idi na youtube i pogledaj klipove...ukucaj FAKE ROCK,ima bas zanimljivih stvari...ja sam poceo da radim pozadinu za moju gekonku i trebalo bi da zavrsim ovih dana...postavljam slike cim zavrsim ;)

Pozz
 
Aj sad cu bas da pogledam nesto! ;) Elem da ne zna mozda neko kako u bg-u da nabavim zive cvrcke i tenebrije i ostalu hranu za gekone? Zaista imam problema oko toga! :( pozz
 
Da ne zna mozda neko razlog zasto mi se ne pojavljuje Profile Picture? Elem i ja treba da pocmem da pravim terarijum od prvog tamo kad primim platu! :) Imam tu jednu gekonku i planiram da joj napravim palatu od 80x40x40! Pokusacu da napravim nesto pola staklo pola drvo! Crtao sam neke planove al me cale odma hejtovao kako to ne moze! :( IMA DA MOZE! :mad: Uzeo bih joj i jednu drugaricu al o tom potom! :) Jos sam u zabuni oko pozadine al valjda cu se snaci nekako... pozzz