Pozdrav iz Gradišta

Inguan

Member
17 Oktobar 2009
100
1
18
Gradište, Croatia
inguan.deviantart.com
Ahh uvijek volim životinje ali uvijek one ekzotične kao pauci, gušteri, zmije i insekti i slični...
Imam vec 3 psa, zeca, kokoski i svinja... Prije sam imao jednu zimu zelembaća, lako se pripitome... Zmiju kad sam bio manji bjeloušku od malih nogu uvijek su divlje... Imam želju za iguanom kao ljubimcom jer otale i dolazi moj nick...
Inace sam 21godinu star i dolazim iz slavonije mjesto Gradište....
Vlasnik sam tarantule fantač(B. Bohemi) a isčekujem sad;Grammostola pulchra
,Chromatopelma cyaneopubescens i Lasiodora parahybana.... Želio bi još imati Heteroscodra maculata od tarantula..... A san od malih nogu mi je iguana,koju i tražim....
 
Pozdravi I dobrodoslica na ovaj forum . Ok, ovo je neka formalnost za “noivajliju“ na oivom fortumu pa zato ocekujemo malo vise, slike a posebno neku rec o tvom iskustvu.
U svakom slucaju dobrodoslica na forom.
 
tek sam krenio s teraristikom i sad tražim forume gdje mogu raspavljati o tome
jer imam samo jednog pauka a dobivam sada Grammostola pulchra 2-3presvlačenje, Chromatopelma cyaneopubescens 1.presvlačenje i
Lasiodora parahybana 1-2. presvlacenje a od pauka bi još jedino volio da imam Heteroscodra maculata, a san mi je iguana koja dolazi sad meni za 22 rođendan...
 
Dobro dosao na forum! Sacekaj malo da procitaju tvoj post nasi vrsni teraristicari Fauna, Mare i ostali i dobices sigurno korisne savete.