Pozdrav iz Ravnog Sela

Cuja 97

Member
13 Januar 2012
49
1
8
26
Pozz...Zovem se Nemanja...:) 97 sam godiste :) Akvaristikom se bavim tacno godinu dana :) Od akvarijuma tu su jedan 40l i jedan od 10l koji ce naseliti kozice....U planu je jos jedan 80l
 
Dobro nam dosao Nemanja i bez brige za akvaristicki staz, on sada ide pa ide. Vrlo brzo ces da kazes da se akvaristikom bavis deset godina :)
Sada malo napisi sta ti imas u tim akvarijumima, tek da znamo sta i kako radis a nadam se da ces ovaj od 80 l uskoro da uselis ali ipak bez zurbe sa time :)
 
Akvarijum 40l duzine 50cm visine 29cm i sirine 28cm....Stanovnici...2 skalara (Mada planiram da menjam sa bratom za neke sitnije ribe ne bih da ih mucim u 40l ) 8 gupija...1 platika 3 corydorasa i 1 ancistrus....:) I Ramshorn puzevi...:) Od Bilja su tu Ceratophyllum submersum i Sirokolisni limun...ne znam latinski naziv....:) Mali akvarijum od 10l je pre sluzio kao mresni...moze i sad posluzi nekad...al u njega planiram da stavim kozice...:)
 
A Dobijeni su na poklon :) Od Drage osobe :D

Al po nekim proracunima ide da 1cm velicine ide na 1l vode...
 
Dobro dosao Nemanja! Zelim ti Da se dugo godina bavis akvaristikom i da stignes do bar 300lit, a moze i vise.
 
Moj novi izum :D Hranim ribe sa hranom za Macke :D Frisky hrana :D Jedu ko nenormalne :D Tj ja im dajem samo tu briketiranu govedinu odatle :D Mada i nije neki izum al ajd :D
 
Hranim ih ja hranom za ribe :D Ovo sam uzeo cistno da probam jer je brat uzeo za Oskare pa mi je dao malo :D