Pozdrav od novog clana

rale79

New Member
28 Oktobar 2008
8
0
1
Sajt je izuzetan,mnostvo informacija i saveta.Dacu sve od sebe da ucestvujem i dam svoj doprinos.
 
Evo jedna dobrodoslica i sa moje strane... Prijatno druzenje u dobroj atmosferi :ziveli:

Jesi li dosao praznih ruku ili da ocekujemo po koje bure piva :mrgreen:
 
Druze bas danas imam Tuborga,dolaze mi buduci tast i tasta,pa zato:p.
Bice pive za sve:mrgreen:
 
pozadina aq

Imam jedan savet tj. ideju za pozadinu aq.Posto sam iz Srem.Mitrovice,a blizu mi je Fruska gora, imao sam priliku da u blizini Vrdnika nadjem extra kamen (ne mogu da ga determinisem,ali cu se raspitati) koji bi mogao da se koristi za pozadinu aq jer se lako cepa i oblikuje.Kad budem uradio pozadinu za moj aq saljem sliku da vidite.
 
Dobrodosao nam Rale.
Radoznao sam da vidim tu tvoju pozadinu. I ja se nosim mislju da nesto pravim ali se kolebam.
Mozda drugi znaju ali ja ne znam koja su ti interesovanja. Pa bih voleo da znam sta imas od akv. koje su ti ribice favoriti. I koliko se dugo bavis time.
Meni su favoriti u skladu sa relativno dostiznim mogucnostima na pr. botie, frenatusi, bikolori,skalari,neonke (kraljevske, crne, obicne) barbusi i jos neke jatne ribice. A u neskladu sa mogucnostima,: pirane,monodactylusi,altum skalari, diskusi pa ako hoces i ajkule:mrgreen:.
Ciklidi me trenutno ne zanimaju a guppyje koje sam potcenjivao pocinju da me zanimaju zbog ukrstanja i relativno lakih i brzih ciklusa razmnozavanja i velikog spektra boja.
Naravno ima tu jos mnogo riba koje me zanimaju akli se maltene ne mogu naci u prodaji. Recimo bikolore nisam video jako dugo.Takodje me zanima mrest nekih vrsta.
Eto posto se ja nikad nisam ovako predstavio ne zameri sto je to na tvom postu. Kad sam se ovde uclanio bio sam u panici zbog neke epidemije i svasta sam sebi na vrat natovario odjednom. Stan mi je pun drvlja i kamenja:D Smrsao sam tri kile za mesec dana usled opsesije zaboravljajuci da treba i da jedem. Imam dva kupljena akv, jedan na poklon, i dva sam ja pravio = 5 ukupno za dva meseca. Dva su aktivna a ostali cekaju.
Veliki pozdrav tebi i svima i jos jednom vas molim ne zamerite sto se ovde predstavljam retroaktivno:p
Opsednut sam i zmijama a posebno otrovnim = sto otrovnija to bolje (hihihihihi) Sa mo to jos ne dolazi u obzir da zapocnem jer nemam uslova.

P.S. Verujte mi da sam ja kao mali (6 godina) uhvatio rukom u Jadranu ribicu koju sam dugo vrebao (velicine 10cm) svi su bili sokirani. Takodje sam jednom rukom uhvatio morskog konjica skocivsi u vodu sa camca na naduvavanje na oci mojeg oca i posle smo ga razgledali u serpi i pustili, Hvatao sam i zabe i gustere bez problema. Sada vise nemam takve reflekse.
Uh sto mi se oduzi ovaj tekst a tek P.S..............:sorry: