Predlazem ukidanje...

coa.

Member
18 Maj 2006
629
11
18
Akvarijum Centar, Zemun
Predlazem ukidanje ili akvaristike ili teraristike sa sajta.
Akvarista se akvaristishe, a terarista se teraristishe, ovo mesto je malo da primi obojicu :lol:

Ej, covece, zecevi, anemone, gusteri, koridorasi, tarantule, aquascaping, zmije, pacovi, hemianthus, tvrdoca, kavezi, veverice, CO2, Xenia, ajme ili joj, glavudza mi puce na 100 jednakih delova.... praznih :lol:

Hehe, ova poruka je sala, nisam se dugo javljao, te pozderavljam sve clanove koji posecuju moj omiljeni forum.
Pozdrav. :hej:
 
Mislim da nisi daleko od istine bez obzira sto kazes da se salis. Posto nam akvaristicki deo nekako slabo ide onda nemam nista protiv da teraristi zaigraju kolo a mi akvaristi da izvadimo vodu i malo oladimo. Valjda smo siti svega pa i akvaristike.
 
Dođem ja tako na sajt gledam poslednje teme, vidim sve sama akvaristika, pa mi dodje nekako drago :D , a posle vidim da je zapravo doslo do razvoda Akvaristkinje i Terariste i da je to sada preglednije, te hvala ovoj temi ako je imala tu udela i naravno hvala meni ni na cemu. :sampion:

Da ne bude da samo nesto zanovetam, evo napisacu za par dana neki tekst za oblast akvaristika, na radost svih akvarista :cool2:

Pozdrav. :hej:
 
dobro je

Ja licno mislim da je dobro sto na istom forumu ima svega.Nije mali broj lujdi koji vole i jedno i drugo,pa kad se covek zasiti ima prazan aq ,zasto ne neka Vipera,salamandra,
lacerta....
Sve to jesu stvari koje zanimaju ovakve frikove poput nas.Ja bih recimo umro kad ne bih bar jednom mesecno otisao da slusam sumu(šumu).
I tako to:mrgreen: