Prepravka police u terarijume!

marko.zmaj

Member
12 Oktobar 2007
134
0
16
35
Simanovci
www.sheemcity.freeforums.org
Evo ovako, sedim ja sad i nesto se razmisljam :D
Da od ove police mogu lepo da napravim 2 terarijuma dimenzija 65x40x57 (duzina x sirina x visina).

5802d2c82590f9adc614e7755032fd74.jpg


E sad, da li postoje neke sarke za staklena vrata?
posto bih ja to uradio najpre (nekako mi najlepse), ili da stavljam one sinice za staklo?
I da li neko zna gde imaju te sinice da se kupe?
Ili mozda imate jos neki bolji predlog, sve predloge cu razmotriti :D
 
Znaci akvaristika ce malo da predahne a teraraistka stupa na scenu Salim se malo, verovatno ce se taj akvarijum preseliti na drugu policu. :D

Kazes , zelis sarke da postavis... Vidis, sarke jesu mozda lepse ali su jako komplikovane za postavljanje . Mnogo je jednostavnije postaviti sinice (siber lajsne) za staklo a mislim da su i prakticnije . Lakse se zakljucavaju, ne moras staklo da drzis dok je otvoren terarijum i mozes da kontrlolises koliko ces otovriti terarijum.


Znaci, prednost dajem kliznim vratima;)
 
Akvarijum ne ide nigde ostace tu :D
A desno od njega su jos 2 akvarijuma od 130 i od 70l.
Samo cu ova vrata da skinem i da malo prepravim unutrasnjost, mozda pozadina neka ili tako nesto.
Uglavnom ce biti za neke gustere a mozda i neku zmijicu :D samo da ubedim kevu haha
Verovatno cu staviti te laksne onda.
Samo sto ventilaciju moram napred odraditi.
ali to sma vec smisliio i videcete kad bude gotovo :D
 
Marko sine pa sta ti to imas sve od zivotinja?? Koliko sam primetio svi imate po 10 vrsta gustera, zmija a o akvarijumima i da ne govorim! :D Ja imam moju geku jednu jedinu! I ona ima mene i niko nam vise ne treba! :D
A sto ne bi (ako ces zmiju da drzis, neku anakondu predpostavljam) od celog tog donjeg dela napravio veliki ter? Mislim ne znam kolike su dimenzije celog donjeg dela! al ono ja bi to mozda uradio kad bih imao tu komodicu! i ako bi planirao neko zmijce da metnem tu! :D
Razmisli....
 
Do j*j* ti je to ispalo moram priznati!:ebote: Sta rece da drzis tu? Jos jedno pitanjce, hoces li i drugi deo tako i li samo taj? pozz ;)
 
Extra je ispalo... A bilo bi jos bolje kada bi napravio i taj drugi dio. I ja radim na jednom slicnom. Stalak za TV(veliki) iskoristit cu za terarij. Naprijed staklo(klizni mehanizam). Trenutno skupljam materijal(Imam stiropor, ljepilo za plocice za umjetnu stjenu za background, staklo i jos neke sitnice). Ev slika ispod TV-a je prostor za terarij.
Za nekih 4-5 dana bi trebalo biti gotovo :D[Broken External Image]:http://img71.imageshack.us/img71/3091/foto0012ry4.jpg