Terr plaza

zopex2008

Administrator
Staff member
8 Oktobar 2008
2,810
106
63
69
Beograd
U Budimpesti je juce odrzana tradiciolna prodajna izlozba TERRA PLAZA
Ogroman izbor pre svega teraristickih zivotinja, gustera, kameleona, zmija, kornjaca, pauka, skorpija i ko zna jos cega.
Alvaristika je takodje bila zastupljena u nesto manjoj meri ali imalo je sta da se vidi i kupi.
U svakom slucaju vredi otici. Sledeca izlozba je u decembru pa je toplo preporucujem.
20181014_103537.jpg
20181014_103036.jpg
20181014_102510.jpg
20181014_102503.jpg
 
  • Like
Reactions: Fauna
Bio, znas da Vlada i ja ne propustamo ovakve skupove.
Ovoga puta ja nista nisam kupio, a Vlada je uzeo Quin arabesca i Sultan pleco.
Dvoumio sam se oko slajer ramireza ali nesto ,i se nisu svideli pa sam odustao.
 
Pa kreni ti sa akvaristikom, imas uslova i samo je volja u pitanju. :) Sa teraristikom se eto neko batrga, ko zna, jednoga dana moze i da bude nesto od toga. Vidim da ovde ima par filmica sa tog kanala ali nikako da ukapiram ko je to. Vidim da se covek bavi time sa dosta entuzijazma sto je za svaku pohvalu.
 
Dopisivao sam se kratko preko fejsbuka sa ovim momkom, uopšte nisam znao da snima za youtube.Prvom prilikom mu se javljam kao maksimalna podrška.I ovim putem mu svaka čast.Ja sam o tome razmišljao, ali nemam dobru kameru još i iskreno mrsko mi je malo da pričam dok snimam, uvek lupim glupost haha..Polako sam počeo da uzimam terarijume od Faune pa će to sve izgledati lepše. Pozdrav veliki !
 
U teraristici kao i u akvaristici moras biti strpljiv ako zelis ostvariti ono sto zamislis, u suprotnom dosta pehova mozes doziveti i na kraju se razocarati. Znam da se to kod tebe nece desiti jer si dosta toga naucio i stekao neko tvoje iskustvo kroz odredjeni period bavljenja ovim hobijem. Moram samo reci, iz licnog iskustva, da je ovaj hobi jako zahtevan po pitanju slobodnog vremena, pa neke ljude koji ga nemaju bas na pretek, moze biti kamen spoticanja.
 
Znam, kao što znaš manjak vremena me dosta koči...Ali ako se desi da se moj san ostvari da u teraristiku uđem mnogo dublje i ozbiljnije moraću zaposliti radnike...eh...ne bih više pisao, sad deluje stvarno kao san...valjam_se