VREME ZA DRUZENJE

Zoo

Member
27 Mart 2004
57
0
6
Šabac-SRBIJA
Posto vidim da nas svaki dan ima na forumu,
mislim da bi mogli naci neko resenje, ko kad posecuje forum pa da se malo procaskamo na CHATU.
moj predlog da mozemo ovde reci kad, to jest ko u koje doba dana provodi vreme ovde.
pa cemo se lakse nalaziti i chatovati sto o akvaristici sto o nekim savetima.
ako neko ima bolji predlog neka ga stavi ovde.
 
Fauna said:
He..he, gde ga nadje. :lol: Ma, ima bolji predlog. :idea:

Lepo Boban postavi mini chat i problem resen.. :wink: :p

Hmm....to i nije losa ideja mislim na mini chat.
Hajmo se veceras naci u 23:00.
sta kazete ? :wink:
 
...hmmm, zakasnila sam! :cry:
kako zadnje vrijeme upadam na forum tu i tamo, teko mi je uopce reci kada i u koliko cu biti sljedeci puta! :roll:
 
Ajmo opet veceras u 23:00.
Sinoc je bio samo Fauna i ja,nadam se da ce veceras biti vise raje. :wink:
 
Moze veceras u 23.00h.
Mini chat nije los ali kada nas bude mnogo vise ali sada kad nas je malo trebalo bi da imamo neko vreme za druzenje.
Mislim da ovo u 23.00h je solidno vreme, mada treba naci i neko dnevno.
Za sada netreba biti proklet vivimo se u 23.00h
 
problem je sto nas je na ovaj forum prijavljeno dosta malo... svega tridesetak clanova, od toga manje od 10 aktivnih. Ako vam je do chatanja, odite na neki od vecih aqua chatova - www.akvarij.net ili www.akvaristika.org... tamo uvijek ima ljudi spremnih za chat...

P.S. nisam elio nikoga reklamirati, ako admin smatra da je ovo neprikladno, slobodno neka brie.
 
Ja takodje ne zelim nikoga uvrediti ali na drugim chatovima se ne osecam tako dobro kao na ovom.
nekako nas malo koji smo se stalno sretali tako se lepo druzimo i razumemo za razliku od razgovora na drugim chatovima.
Ja samo zelim da ovaj chat zazivi i da nas ima i vise nego na tim kako kazete velikim aqua chatovima jer mi to ovde zasluzujemo. :D
 
Pokuat cu navratiti, ali ne obecavam ita, jer sam prolih nekoliko petaka bila vani!
Na ostale chatove ne idem! 8)
 
Ajmo opet u 23:00...ako neko hoce moze zadati druge vrijeme,znam da sam dosadan sa ovim 23 ali tada mi svi idu na spavanje,pa me niko nemoze uznemiravati osim brata koji u ta doba i nije u kuci :!:
 
Ovu sam temu propustio da ispratim pa malo sa zakasnjenjem da dodam nesto.

Neka svako ide na onaj chat gde misli da mu je zanimljivo i da se oseca ugodno. Tu niko nikoga netreba da siluje. To isto vazi i za ove sajtove i forume.
Ja sam clan svih tih foruma, manje ili vise aktivan, napisem ponesto jer je to u interesu svih nas.

Jedno vas samo molim a to je da ne uporedjujete ove sajtove po nekom negativnom kontekstu. Svi smo mi odrasli ljudi, izbora imamo pa neka svako izvoli gde misli da mu je dobro.