Zverko vam se predstavlja

Zverko

New Member
17 Mart 2008
24
0
1
Bela Crkva
Izvinjavam se svima sto nisam odmah obratio paznju na ovu temu. Malo o meni:
Umem ponekad da budem malo naporan... :| Dosta o meni. Ajmo sad malo o mom akvarijumu. Ovako: Imam malecni akvarijum dimenzija 60x27x40, sa spoljnim filterom. U filteru imam sundjer i aktivni ugalj. Stanovnici: Pet barbusa, tri "plava" trihogastera, nekolicina xifoforusa, par skalara, par crnih tetri, pet neonkica, letecu lisicu, frenatusa, nekolicinu koridorasa i dva Gyrinocheilus aymonieri. Izvinjavam se sto nisam pisao latinske nazive ribica, ali ne stojim bas najbolje za latinskim.
Ako nekoga jos nesto zanima ili mozda neko ima neku kritiku ili mozda savem... Pa pisite...
 
:welcome1:

Zelim ti lepo druzenje na ovim stranicama i za svaku nedoumicu slobodno postavi pitanje, da li krzo novu ili postojecu temu , nebitno ... ;)

Za opisani akvarijum ,konkretno filter i naslagane filter mase, dao bih ti sugestiju da napravis neke korekcije . Naravno , za slaganje filter mase svako od akvarista ima neki svoj izbor i redosled slaganja tih masa, pa ti ne bih nametao neko svoje misljenje. Najbolje je da pregledas neke teme gde je bilo reci o tome i da sam procenis sta bi za tebe bilo najprikladnije.

Evo nekih tema koje ti mogu biti od koristi

Filter mase

Slaganje filter mase

Bilosko filtriranje vode



 
Za Faunu: Hvala puno na savetu tj. sugestiji. Pogledacu teme pa cu vec nesto odraditi.
Za Mirku: Saljem slike uskoro. Samo da mi devojka vrati digitalni.

Svaka kritika i savet su dobrodosli.
 
Pozdravi i sa moje strane uz nadu da ces lepo da prezentiras svoj akvarijum i svima nama pokazes sta i kako radis
Slobodno pitaj, odgovaraj ili diskutuj o svemu sto mislis da je ok, svaka informacija je dobrodosla.

Eto tako pa se cujemo :)