Blind Cave tetra

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
329
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Astyanax mexicanus - Blind Cave tetra



DSC00900.jpg
 
Ova riba je poznata po tome sto je potpuno slepa i veoma teska za drzanje u zajednickom akvarijumu.

Zbog uskracenosti cula vida ,priroda je obdarila sa izostrenim culom da oseti hranu u svojoj blizini.

Nikada je nisam video u veleprodajama
 
Nikada je nisam video u veleprodajama

Naravno kad si posecivao pogresne veleprodaje dok si imao prodavnicu. :twisted:

Iskren da budem i ja je dosta retko narucujem jer interesovanje za ovu ribu je na ovim pristorima prilicno slabo.(provucem je kroz ponudu 1 do 2 puta u toku godine - cisto da se ne zaboravi :wink: )
 
Nije ovo reklama .Izgleda da Fauna smisljeno ovo radi da bi me nervirao. :?:
Nema ovo nema ono.Pa pogledajte za koliko vrsta je to vec rekao do sada bez razloga .

Fauna ako tako nastavis moraces da mi isheklas jednu sustiklu za pored akvarijuma :lol: :lol: :lol: i skuvas lonac sabackog pasulja :roll:
 
Ne daj se nervirati, utice na lepotu i boju glasa. On to radi da bi izreklamirao hekleraj i doticni pasulj. :wink:
Ima li malo i za mene i moj novi Aq. 8)
 
Octopus said:
...Naravno kad si posecivao pogresne veleprodaje dok si imao prodavnicu...

....Izgleda da Fauna smisljeno ovo radi da bi me nervirao.
Nema ovo nema ono.Pa pogledajte za koliko vrsta je to vec rekao do sada bez razloga .


Cekaj samo dok dodjem kod tebe posle prvog uvoza, da vidim da li ces imati sve ono sto budem trazio...[Broken External Image]:http://www.websmileys.com/sm/evil/153.gif

Nego reci ti meni kada ih povremeno uvozis , kako ih primas u akvarijume, da li ih drzis same uakvarijumima, da li koristis osvetljenje u akvarijumu, sa cime ih hranis i kako prihvataju hranu..i td ..i td..? ?? 'Ajde malo vise ovih informacija nama "manje upucenim", o ovoj nepoznatoj vrsti :wink:

A ti Mirka, bolje gledaj ono sto treba (da nadjes tecu) a ne hekleraje ... [Broken External Image]:http://www.websmileys.com/sm/evil/676.gif