Iphone 5

Informacija iz prve ruke. Sad sam zvao Telenor i rekli su mi da ima tih kartica:).
Kog datuma stizes?
 
Kako sada stoje stvar bice Axo kajgana:) Da ne bi bilo iznenadjenja ti spremi desetak litara mekse vode, tek za pocetak. Za posle je lako.
Nadam se da ce sve da bude ok i da ti to lepo zapatis. Eto pa kako Bog da.
 
Super ako bude. Da li to znaci da bi valjalo da ih preuzmem odmah na aerodromu kad dodjes?
 
Ma ne, ja necu ni da znam da li je sve ok dog ne stignem kuci. Kontrola samo otvori putnu torbu i izvadi sta im smeta. Ja sam primorn da nosim jajasca radi tog duzeg nepovoljnog puta. Pitanje je da li ce sve da se vremenski poklopi. Ako do mresta dodje u zadnjoj nedelji Jula onda operacija Axo2014 pocinje a ako ne onda mrka kapa. Sve je to nadanje.

Ako je sve ok ja ti se javljam, cim kupim sim za telefon :) , i onda cemo sve da se dogovorimo. U sustini to ce biti te prve nedelje, recimo sreda, bem ga sada.
E ako nam se posreci bice zlatnih, belih i crnih. Svi su u igri :)
 
Valjda ce se posreciti da ih bude kad budes polazio:). Bas sad citam o njima, a vec ima i zainteresovanih da ih uzmu od mene ako ih bude. Telefon znas pa se javi kad stignes. Za karticu ces morati da odes do nekog oficijelnog prodajnog mesta Telenora, Vip-a ili Telekoma.
 
Last edited:
Ima ih u Pancevu, nije to problem. Videcu da mi sestra uzme tako da imam telefon odmah po dolasku.

Ako sve bude ok ti mozes sledece godine da ocekujes prinove. Sve zavisi kako se prilagode ovakvim promenama i kako ih ti negujes. Oni se mreste kada zahladni pa ti mozes uz malo srece da izvuces nesto na prolece mada je verovatnije kasnije. Eddie ih je mrestio i mislim da je on nesto o tome i napisao. I tada je on poceo od jajasca koje sam doneo. Na nasu zalost sve to nije zazivelo kako treba.